Тиждень науки КІБІТ «Відновлення та трансформація України в післявоєнний час»: Секція Комп’ютерна інженерія

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїТиждень науки КІБІТ «Відновлення та трансформація України в післявоєнний час»: Секція Комп’ютерна інженерія

07 листопада 2023 року у хабі для стартапів та технологічних компаній IHUB відбулося засідання секції «Комп’ютерної інженерії» в межах Тижня науки КІБіТ. 

Основне питання, яке було підняте на обговоренні – це роль IT у післявоєнному відновленні України. 

Привітальне слово взяли ректорка КІБІТ Яковлева Олена Вячеславівна, докторка філософських наук, професорка та Срібний Максим, Event/project manager I-Hub.

Після вступних промов, модераторка секції, Качарова Валерія Михайлівна, запросила спікерів та учасників конференції до активної участі та спільної дискусії.

 

В рамках роботи секції свої виступи представили:

  • Пацан Михайло, Керівник Web3 університету “LearnToEarn.Global” м. Київ. 

Тема: «ChatGPT та Web3 – як інструменти для ефективного розвитку». 

У своєму виступі він висвітлив можливості використання ChatGPT та Web3 для ефективного розвитку. Він звернув увагу на потужний вплив інтеграції ChatGPT у Web3 середовище та його роль у створенні нових платформ для комунікації та навчання. Особливу увагу було зосереджено на можливостях покращення досвіду користувача, підвищенні продуктивності та розвитку інновацій у цьому контексті.

 

  • Машаров Антон, студент КІБІТ

Тема: «Штучний інтелект у стартапах: секрети успіху та розвитку». 

У своєму виступі спікер акцентував увагу на ключових аспектах, що сприяють успішному застосуванню штучного інтелекту у стартапах. Доповідач висвітлив важливість стратегій впровадження штучного інтелекту, зокрема в аналізі даних, автоматизації та оптимізації процесів. Також було звернено увагу на необхідності гнучкості та постійного апгрейду у штучному інтелекті для підтримки інноваційного потенціалу стартапів.

 

  • Кігурадзе Іосіф, студент КІБІТ.

Тема: «Кібербезпека та кібергігієна під час війни». 

Виступ привернув увагу до важливості розробки стратегій адаптації та вдосконалення заходів кіберзахисту під час воєнних дій для забезпечення безпеки та стійкості інфраструктури та національної кібербезпеки.

 

  • Кутішенко Максим Васильович, викладач кафедри комп’ютерної інженерії КІБІТ. 

Тема: «Інформаційна безпека: загрози та заходи захисту в сучасному світі». 

Спікер описав різноманітні загрози, з якими стикаються організації та індивідууми, а також наголосив на важливості застосування заходів захисту, таких як шифрування, мережева безпека та правильна політика управління доступом. Виступ підкреслив, що в сучасному світі захист інформації стає надзвичайно важливим і вимагає постійного оновлення та адаптації стратегій захисту.

 

  • Смєлков Андрій Анатолійович, викладач кафедри комп’ютерної інженерії КІБІТ.

Тема: «Конфіденційність і захист даних: сучасні підходи та виклики». 

У своєму виступі спікер підкреслив, що з великим розвитком технологій зростає й загроза порушення конфіденційності даних. Також акцентував увагу на важливості розуміння цих загроз та розробці ефективних стратегій захисту. Було зазначено, що в умовах зростаючої кількості кібератак і розповсюдження штучного інтелекту в цифровому середовищі, забезпечення конфіденційності та безпеки даних стає пріоритетом для бізнесу та користувачів.

 

  • Полинчук Павло, викладач фізики КІБІТ.

Тема: «Магнітна динаміка у наноелементах синтетичних антиферомагнетиків». 

У виступі були висвітлені ключові аспекти та особливості, що стосуються магнітних властивостей цих матеріалів, включаючи їхні потенційні застосування в нових технологіях та пристроях. Розуміння магнітної динаміки в цих системах може відкрити шляхи до нових можливостей у нанотехнологіях та магнітній електроніці.

Всі виступи на конференції були дуже цікавими та змістовними. Слова кожного спікера заряджали аудиторію енергією, пробуджуючи активний інтерес та спонукаючи до пошуку свіжих ідей.

У рамках секції були розглянуті два ключові аспекти: кібербезпека та штучний інтелект, також було порушено тему освіти та навчання. На конференції було висвітлено, як ці аспекти взаємодіяли і підсилювали один одного, створюючи нові можливості та виклики для нашої країни. 

Учасники висловлювали свої думки щодо важливості кібербезпеки, яка була визнана основною умовою для захисту інформаційних активів та забезпечення нормальної роботи критичних систем. 

Також було розглянуто, як штучний інтелект може допомогти в управлінні ресурсами, плануванні проектів та оптимізації використання ресурсів. Освіта та навчання також були визнані ключем до формування нового покоління фахівців.

 Доповідачі ґрунтовно розкрили важливі питання, які викликають неабиякий інтерес в галузі науки та технологій.

https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/