Студенти КІБіТ пройшли літнє стажування у Мінську у рамках міжнародної програми обміну

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСтуденти КІБіТ пройшли літнє стажування у Мінську у рамках міжнародної програми обміну

У Київському інституті бізнесу та технологій студенти вчаться цікаво і щодня. Навіть літо для них – це можливість не просто відпочити, але й провести час із користю для себе, набути нових знань та навичок. Наприклад, вирушити на міжнародне стажування до сусідньої Республіки Білорусь.

Міжнародне літнє стажування студентів КІБіТ цього року проходило в Білоруському державному технологічному університеті (БДТУ). Протягом двох тижнів хлопці та дівчата ознайомилися із медіаіндустрією, культурою та бізнесом Білорусі. Спільно із студентами Шанхайського коледжу видавничої діяльності та друку (Китай) команда Інституту відкрила для себе особливості національних традицій, принципи ведення бізнесу, тенденції в освіті, вивчила діяльність Белтелерадіокомпанії, IT-компанії ISoft, кондитерської фабрики «Коммунарка», Мінського тракторного заводу. Також студенти взяли участь в майстер-класах та круглих столах на теми комунікації та дизайну, створення та просування брендів у ЗМІ, міжнародного співробітництва у сфері працевлаштування тощо.

В рамках одного із майстер-класів учасники з України, Білорусі та Китаю обговорили ефективність, принципи та методи застосування дизайн-мислення у сучасному світі. Також хлопці та дівчата отримали практичні знання у сфері друку і поліграфії та привезли до Києва ексклюзивні сувеніри із Білорусі – блокноти власного дизайну і виробництва, виготовлені на одному з поліграфічних комбінатів Мінська. Крім того, студенти відвідали цілий ряд творчих майстерень художників-дизайнерів у Мінську, активно провели час на заняттях з тімбілдінгу.

Незабутні емоції подарували київським хлопцям екскурсії до Палацу Незалежності Республіки Білорусь, музею народної архітектури та побуту «Строчіци», а також відвідування найдавнішого міста Білорусі – Полоцька.

Викладачі та студенти БДТУ організували для іноземних гостей справжнє свято дружби – День національної культури (https://www.belstu.by/international-activity/den-nacionalnoi-kultury-proveli-dlya-gostei-iz-kitaya-i-kieva-studenty-universiteta.html ) із народними піснями й танцями. У свою чергу студенти з України та Китаю продемонстрували яскраві презентації про культуру та традиції своїх країн, а також заспівали пісень рідною мовою.

Після завершення міжнародного літнього стажування студенти КІБіТ написали і презентували індивідуальні звіти, а також – командну презентацію «Ми в Білорусі». Всім учасникам були вручені сертифікати про перебування в Білоруському державному технологічному університеті.

За словами керівника київської групи, викладача КІБіТ Наталії Грушко, в рамках міжнародного стажування та обміну досвідом, студенти Київського інституту бізнесу та технологій отримують колосальний досвід не лише у професійній сфері (комп’ютерна інженерія, менеджмент і психологія), але і у питаннях ведення переговорів з іноземними партнерами, організації бізнесу на міжнародному ринку, формуванні сучасного глобального інформаційного простору тощо. Фактично це дозволяє кожному з них стати затребуваним не тільки на українському, а й на світових ринках – як висококласному фахівцеві із глобальним мисленням та вмінням вести успішну та ефективну діяльність як на локальному, так і на міжнародному рівнях. А в умовах неминучої глобалізації нашого світу це – колосальна перевага на ринку праці.

Раніше в рамках Програми обміну студентами Київський інститут бізнесу і технологій прийняв іноземних студентів з БДТУ на міжнародне літнє стажування . Протягом двох тижнів майбутні фахівці знайомилися з роботою потужних поліграфічних комбінатів, столичного контактного центру при Київській державній міській адміністрації, центрального телеканалу «112», ПриватБанку та ін. Також діти відвідали історичні пам’ятки Києва і популярний молодіжний музичний фестиваль «ATLAS Weekend».

 

+ видео

https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=SNe5lL-Y-04