Єлизавета Закревська: «Такий досвід я б повторила із задоволенням»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЄлизавета Закревська: «Такий досвід я б повторила із задоволенням»

ZakrevskayaВ рамках політики міжнародного співробітництва Інституту студенти КІБіТ пройшли стажування на факультеті принттехнологій і медіакомунікацій Білоруського державного технічнологічного університету. Своїми враженнями поділилася першокурсниця Єлизавета Закревська.

Вітаю, Ви пройшли щорічне міжнародне стажування в Білоруському державному технічнологічному університеті. Розкажіть детальніше про Ваші враження від поїздки до Мінську.

Дуже сподобалася поїздка. Це було дуже корисно. Багато нових знань та яскравих вражень. Програма була достатньо насиченою. Ми познайомилися із білорускою культурою, з історичними пам’ятками, із сучасними тенденціями, а також із білоруським бізнесом. Було дуже цікаво.

Поділіться Вашою думкою про факультет прінттехнологій і медіакомунікацій БДТУ, наскільки ефективно там організований навчальний процес?

У БДТУ є музей досягнень студентів. Експонати присвячені життю кожного факультету. Думаю, що це прекрасна ідея. Такий музей є дуже корисним для вступників. Відразу зрозуміло, чому будеш вчитися на обраному факультеті. У навчальному процесі, як мені здалося, багато часу приділяється практиці. Склалося враження, що студенти не відчувають свого відриву від галузі, в якій працюватимуть в майбутньому.

Ви відвідали провідні білоруські підприємства, знайомилися із специфікою виробництва. Яке відвідування запам’яталося Вам найбільше?

Мене вразив Мінський тракторний завод. Я вперше була на такому великому підприємстві. Виробничий процес, в якому кожна, навіть найдрібніша деталь має значення, звісно, заворожує.

Розкажіть більш детально про заключну частину стажування. Що являла собою лотерея на листівках, згадана в результуючій статті?

В останній день нашого стажування, один із викладачів зробив нам подарунок. Це була лотерея, призами в якій були листівки авторства одного з студентів БДТУ. Листівки присвячені білоруським святам. Зроблені із великим почуттям гумору. Було дуже весело.

«Вразила Національна бібліотека Білорусі».

Чому новому Ви навчилися під час стажування, що ВамZakrevskaya2 знадобиться в майбутній навчальній та трудовій діяльності?

Корисним виявилося розуміння, що навчання у ВНЗ буде ефективним лише тоді, коли воно підкріплена реальною практикою. Я дуже рада, що і наш ВНЗ приділяє практичним заняттям належну увагу.

Під час поїздки вашій групі була запропонована культурно-світоглядна і навіть спортивно-рекреаційна програма. В яких місцях ви побували та про що б Ви хотіли розповісти більш докладно?

Звичайно ж, вразила Національна бібліотека Білорусі. Зовні вона настільки цікава, що здається, що це все, чим нас хотіли здивувати. Сучасна будівля з інноваційним освітленням. Така собі екскурсія в майбутнє. Але коли ми потрапили всередину, виявилося, що там ще цікавіше. Це такий собі інтелектуальний сучасний центр. Дуже цікаво. Не хотілося йти звідти.

Ще ми були в музеї народної архітектури і побуту, в національному художньому музеї, гуляли по історичних місцях міста і т.д.

Zakrevskaya1Що Ви можете сказати про сам Мінськ? Наскільки сподобалося саме місто?

Місто сподобалося дуже. Чисто, затишно, зовсім безпечно. Місто гостинне, немає відчуття, що ти знаходишся далеко від будинку. Багато парків, як і в Києві. Дуже привітні люди.

Молодь, як правило, охоче йде на контакт і швидко  заводить знайомства. Чи завели Ви цікавих знайомих серед білоруських колег?

О так! Ми подружилися зі студентами. І не відчували, що ми з різних країн та різних культур.

Чи бажаєте Ви повторити досвід міжнародного стажування де-небудь в іншому місці?

Так, звичайно. Це неймовірно корисно і такий досвід я б повторила із задоволенням.