Символдрама як метод: зустріч із практичним психологом

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСимволдрама як метод: зустріч із практичним психологом

В метафорі символ драму можна охарактеризувати як «психоаналіз за допомогою образів», коли відбувається вільне фантазування та створення картин чи сценаріїв на задану психотерапевтом тему (мотив). Використання символдрами у психотерапії потребує неабиякої майстерності та високого рівня професіоналізму, і фахівці, що володіють подібним досвідом, є безцінними.

Розповісти студентам про свої знання та вміння у використанні методу символ драми вирішила практичний психолог та психотерапевт Наталія Войцеховська. Онлан зустріч психологи ні із майбутніми психологами, студентами Житомирської філії КІБіТ, пройшла плідно та продуктивно. Було обговорено  особливості роботи з дітьми і підлітками в методі символдрами та проведено знайомство із програмою навчання у даному методі. Підвищуємо рівень знань та вмінь!