Знай і люби своє місто: екскурсія студентів КІБіТ Києвом

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗнай і люби своє місто: екскурсія студентів КІБіТ Києвом

Життя сучасної молодої людини часто нагадує вируючий вир, коли в щоденній метушні йому елементарно нема коли підняти голову та подивитися, в якому прекрасному місті він живе. Ну а для майбутніх власників бізнесу, які мають приймати зарубіжних партнерів в столиці європейської держави, тим більше неприпустимо не знати головних визначних пам’яток свого міста.

З метою ознайомлення студентів із культурними пам’ятками сучасного та історичного Києва адміністрацією Київського інституту бізнесу та технологій була організована автобусна оглядова екскурсія Києвом. Протягом двох годин досвідчений екскурсовод знайомив студентів із визначними пам’ятками столиці, вміло переплітаючи історичні подробиці із актуальною сучасною інформацією.

Екскурсія залишила у студентів почуття гордості за своє місто, який є однією з найкрасивіших столиць Європи.