Дмитро Селезньов: «Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДмитро Селезньов: «Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати»

seleznevНавіть влітку ми не втрачаємо звязку із нашими студентами. Своїми враженнями від літніх канікул поділився Дмитро Селезньов, студент третього курсу спеціальності «Психологія», член Студентської Ради КІБіТ.

– Позаду ще один навчальний рік. Якими знаннями Ви збагатилися, і які навички придбали саме в цьому році?

Навички спілкування з людьми, проведення тренінгів та переговорів. роботи з конструктивними та деструктивними конфліктами, Також я написав власну статтю під керівництвом викладачів, і навчився надавати першу медичну допомогу. Що стосується суспільного життя, я брав участь у створенні «Календаря подій», оформляв для «студради» бейджики, створював та розміщував оголошення та робив багато інших подібних речей.

– Наскільки складно було скласти літню сесію?

Сказати по правді – було «не складно», а навпаки захоплююче. Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати.

– Що Ви зробили відразу після останнього іспиту?

Провів час з одногрупниками та іншими студентами. Завершив все незакінчені справи в інституті і продовжував роботу над статтею, але вже вдома.

– Пройшла половина літа. Ви вже встигли кудись з’їздити?

Ще не встиг, але часу ще достатньо. Скажу точно, що хочу відпочити від цивілізації, але як і раніше буду використовувати тільки телефон для читання книг та для фізичних вправ, на жаль, тут я вдаюся до хитрощів.

– Молодь – шанувальники  фестивалів і свят. Вдалося відвідати якийсь літній захід?

Так, вдалося відвідати PinchukArtCentre, а саме: Виставку «Крихкий стан» та Дослідницькі платформи: «Федір Тетянич. Канон Фріпулья», «Батьківщина в вогні. Інтервенція Колективу конкретних дат», «Versus в рамках PAC-UA Переосмислення ».

– З ким Ви зазвичай проводите час? Нинішнє літо не порадувало цікавими знайомствами?

Зазвичай з друзями або знайомими. Що стосується нових знайомств нинішнього літа, навпаки, мене особливо порадував візит білоруських студентів з БГТУ (Білоруський державний технологічний університет), було приємно та пізнавально проводити з ними час, дуже цікаві люди.

– Час студентства  – безперервне збагачення інформацією. Які нові книги або Інтернет-ресурси Ви для себе відкрили цього літа?

Мене зацікавили такі книги: «Джек. Мої роки в GE ». «Бізнес по-єврейськи. 67 золотих правил». «Майстерність спілкування в будь-якій ситуації». «Мері Кей. Про вміння працювати з людьми» та інші. А з Інтернет-ресурсів: «litlife.club», «royallib.com» «litmir.me», «rutlib2.com», «e-reading.club», «librusec.pro» – це все про літературу, яку можна читати онлайн і скачати.

– Багато студентів влітку працюють. Як з цим у Вас?

Не дуже стрімко, спершу потрібно закінчити заплановані справи, а потім вже працювати. Адже після того як влаштувався на роботу, не завжди знайдеться час на щось реально важливе.

seleznev1

«За допомогою «Календаря подій» я хочу об’єднати всі ВНЗ»

– Попереду ще половина літа. Поділіться Вашими очікуваннями від майбутніх літніх днів.

Я планую розвинути «Календар подій», поширити його по всім ВНЗ України. Зацікавити, об’єднати студентів і викладачів для розвитку спільних інтересів. Кожен, хто хоче відвідати цікаві заходи, зможе підписатися на той контент, що його цікавить. Також цим я звеличую можливості КІБіТ, а саме прагнення студентів до розвитку та вдосконалення свого інституту.

– Розкажіть детальніше про «Календарі подій». З якою метою він створений, яка інформація в ньому розміщується і де його можна знайти?

Календар створений для КІБіТ, працює в форматі «гугл-календар», в ньому знаходиться інформація про новини інституту, активний відпочинок, цікаві місця, масштабні події, навчання за кордоном та пізнавальні заходи. За допомогою «Календаря подій» я хочу об’єднати всі ВНЗ, що б наші та інші студенти дивилися і цікавилися – які є заходи, семінари, виставки, що б хоч якось пізнавали нашу країну.

– Яким чином Ви бачите механізм об’єднання всіх ВНЗ за допомогою «Календаря»?

Я створив меню, воно знаходиться вконтакті (згодом я це зроблю і в facebook), що б люди заходили та підписувалися на календар. В меню вони можуть обрати будь-яку вкладку, наприклад «новини КІБіТ» або «активний відпочинок», натиснути на спеціальний ярличок і їм буде надана можливість «підписатися». Вони підписуються, після цього можуть завантажити «гугл-календар» собі на телефон (підходить і для айфона, і для андроїда), і інформація про заходи і часу їх проведення з’являється автоматично в той день, коли вони відбуваються.

– Де саме вконтакті або у facebook можна буде знайти цю програму?

Передбачається розташувати меню в групі КІБіТ вконтакті, а також планую створити окрему сторінку в facebook та залучати людей шляхом розсилки запрошень.

– Повернемося до сонячної темі літа. Чого Вам не вистачає для повноти відчуттів літнього відпочинку?

Думаю, що, як і багатьом – часу та грошей. Так була б можливість, більше відвідувати цікаві місця, читати якомога більше пізнавальної літератури, щось дивитися та проводити час з рідними і друзями в нестандартних місцях.

– Назвіть 5 речей, які Ви запланували на літо, і які з них вже виконані?

Це: 1. Читати книги. 2. Займатися спортом. 3. Розвивати співтовариство «Інститут успіху» та  «Календар подій». 4. З’їздити відпочити. 5. Влаштуватися на роботу.

На даний момент виконується робота з розвитку Товариства та редагування Календаря подій. Також читаються книги з психології і ділової літератури, ну і само собою проводитися регулярна підтримка за допомогою  фізичних вправ.

КІБіТ вже може сподіватися, що Ви за ним скучили?

Може! Відпочивати, звичайно, потрібно, літні канікули дають таку можливість, але в інституті присутня певна атмосфера, після якої хочеться повернутися до цих прекрасних фрагментів і створювати нові.

Дмитрий Селезнёв: «После сложных и интересных дней, с удовольствием хочется узнать, что осталось в памяти и над чем еще нужно поработать»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДмитро Селезньов: «Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати»

seleznevДаже летом мы не теряем связи с нашими студентами. Своими впечатлениями от летних каникул поделился Дмирий Селезнёв, студент третього курса специальности «Психология», член Студенческого Совета КИБиТ.

– Позади ещё один учебный год. Какими знаниями Вы обогатились, и какие навыки приобрели именно в этом году?

Навыки общения с людьми, проведения тренингов и переговоров. работы с конструктивными и деструктивными конфликтами, Также я написал собственную статью под руководством преподавателей и научился оказывать первую медицинскую помощь. Что касается общественной жизни, я участвовал в создании «Календаря событий», оформлял для студсовета бейджики, создавал и размещал объявлений и делал много  других подобных вещей.

– Насколько сложно было сдать летнюю сессию?

Честно признаться — было «не сложно», а наоборот увлекательно. После сложных и интересных дней, с удовольствием хочется узнать, что осталось в памяти и над чем еще нужно поработать.

– Что Вы сделали сразу после последнего экзамена?

Провел время с одногруппниками и другими студентами. Завершил все незаконченные дела в институте и продолжал работу над статьей, но уже дома.

Прошла половина лета. Вы уже успели куда-то съездить?

Пока не успел, но времени еще достаточно. Скажу точно, что хочу отдохнуть от цивилизации, но по-прежнему буду использовать только телефон для чтения книг и для физических упражнений, к сожалению, тут я прибегаю к хитростям.

– Молодёжь – любители фестивалей и праздников. Удалось посетить какое-то летнее мероприятие?

Да, удалось посетить PinchukArtCentre, а именно: Выставку «Хрупкое состояние» и Исследовательские платформы: «Фёдор Тетяныч. Канон Фрипулья», «Родина в огне. Интервенция Коллектива конкретных дат», «Versus в рамках PAC-UA Переосмысление».

– С кем Вы обычно проводите время? Нынешнее лето не порадовало интересными знакомствами?

Обычно с друзьями или знакомыми. Что касается новых знакомств нынешнего лета, наоборот, меня особенно порадовало посещение белорусских студентов с БГТУ (Белорусский государственный технологический университет), было приятно и ознакомительно проводить с ними время, очень интересные люди.

– Студенческое время – непрерывное обогащение информацией. Какие новые книги или Интернет-ресурсы Вы для себя открыли этим летом?

Меня заинтересовали такие книги: «Джек. Мои годы в GE». «Бизнес по-еврейски. 67 золотых правил». «Мастерство общение в любой ситуации». «Мэри Кэй. Об умении работать с людьми» и другие. А из Интернет-ресурсов: «litlife.club», «royallib.com» «litmir.me», «rutlib2.com», «e-reading.club», «librusec.pro» — это всё о литературе, которую можно читать онлайн и скачать.

– Многие студенты летом работают. Как с эти обстоят дела у Вас? — Пока не очень стремительно, сперва нужно закончить запланированные дела, а потом уже работать. Ведь после того как устроился на работу, не всегда найдется время на что-то реально важное.

seleznev1

“С помощью «Календаря событий» я хочу объединить все ВУЗы”

Впереди ещё половина лета. Поделитесь Вашими ожиданиями от грядущих летних дней.

Я планирую развить «Календарь событий», распространить его по всем ВУЗам Украины. Заинтересовать, объединить студентов и преподавателей для развития общих интересов. Каждый, кто хочет посетить интересные мероприятия, сможет подписаться на любой интересующий его контент. Также этим превозношу возможности КИБИТа, а именно стремление студентов к развитию и усовершенствованию своего института.

– Расскажите подробнее о «Календаре событий». С какой целью он создан, какая информация в нём размещается и где его можно найти?

Календарь создан для КИБиТ, работает в формате «гугл-календарь», в нём находится информация о новостях института, активном отдыхе, интересных местах, масштабных событиях, обучении за рубежом и познавательных мероприятий. С помощью «Календаря событий» я хочу объединить все ВУЗы, что бы наши и другие студенты смотрели и интересовались – какие есть мероприятия, семинары, выставки, что бы хоть как-то познавали нашу страну.

– Каким образом Вы видите механизм объединения всех ВУЗов с помощью «Календаря»?

Я создал меню, оно находится вконтакте (со временем я это сделаю и в facebook), что бы люди заходили и подписывались на календарь. В меню они могут выбрать любую вкладку, например «новости КИБиТ» или «активный отдых», нажать на специальный ярлычок и им предоставится возможность «подписаться». Они подписываются,  после этого могут скачать «гугл-календарь» себе на телефон (подходит и для айфона, и для андроида), и информация о мероприятиях и времени их проведения появляется автоматически в тот день, когда они происходят.

– Где именно вконтакте или в facebook можно будет найти данное приложение?

Предполагается расположить меню в группе КИБиТ вконтакте, а также планирую создать отдельную страницу  в facebook и привлекать людей путём рассылки приглашений.

– Вернёмся к солнечной теме лета. Чего Вам не хватает для полноты ощущений летнего отдыха?

Думаю, что, как и многим — времени и денег. Так была бы возможность, больше посещать интересные места, читать как можно больше познавательной литературы, смотреть что-то и проводить время с родными и друзьями в нестандартных местах.

– Назовите 5 вещей, которые Вы запланировали на лето, и какие из них уже выполнены?

Это: 1. Читать книги. 2. Заниматься спортом. 3. Развивать сообщество «Институт успеха» и «Календарь событий». 4. Съездить отдохнуть. 5. Устроиться на работу.
На данный момент выполняется работа по развитию Сообщества и редактирования Календаря событий. Также читаются книги по психологии и деловой литературе, ну и само собой проводиться регулярная поддержка со стороны физических упражнений.

КИБиТ уже может надеяться, что Вы за ним соскучились?

Может! Отдыхать, конечно, нужно, летние каникулы дают такую возможность, но в институте присутствует определенная атмосфера, после которой хочется вернуться за этими прекрасными фрагментами и создавать новые.

https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/