Профорієнтаційний захід для студентів ЖФ КІБіТ: мистецтво управління часом

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПрофорієнтаційний захід для студентів ЖФ КІБіТ: мистецтво управління часом

Хто вміє керувати часом, той вміє керувати всім. Сучасне життя є достатньо цікавим та неповторним, щоб хотілось все встигнути, але і достатньо інтенсивним, щоб здійснити все задумане. Тренінг із тайм-менеджменту, проведений співробітниками Житомирського міського центру зайнятості, був покликаний навчити студентів ЖФ КІБіТ здійснювати ефективне планування, правильно розподіляти приорітети, чітко формулювати цілі та завдання.

Під час тренінгу було використано чотири time-management практичні завдання:

• «Мої цінності, мої цілі» – вибір 10 приорітетних життєвих завдань
  •  «Теппінг тест» (удосконалена версія) – визначення рівня індивідуальної працездатності
  • «Суб’єктивне відчуття часу» – розуміння специфіки суб’єктивного сприйняття часу
  • «Матриця розподілу часу» – розрахування відсотку реалізації бажаних та запланованих дій, а також пропозиції щодо раціонального використання часових ресурсів

Головним результатом тренінгу стало усвідомлення, що в тайм-менеджменті грамотний розподіл сил та можливостей є більш пріоритетним, ніж швидко зроблена справа. Отже, бажаємо нашим студентам якнайшвидше та якнайповніше розвинути в себе навички самоорганізації та самодисципліни!