Професійний розвиток випускників КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПрофесійний розвиток випускників КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій ніколи не втрачає зв’язку із випускниками, налагоджуючи із ними партнерські відносини. І звичайно підтримує своїх нещодавніх студентів у подальшому навчанні та професійному зростанні.

Всі наші студенти знають, що справжній фахівець вибудовується у системі неперервної освіти. І приємно дізнатися, що деякі із них влилися у спільноту Асоціації сексологів та сексотерапевтів України , а згодом ціла когорта  була зарахована до міжнародної спільноти травмотерапевтів, і не просто зарахова, а була високо оцінена за професійні вміння, навички та досвід.

І надзвичайно тішить той факт, що наші викладачі не полишають наших студентів і після завершення КІБіТ, а супроводжують їх у сфері професійного зростання у співпраці з міжнародними фаховими спільнотами та інституціями. Дякуємо за цей супровід доценту кафедри психології, к. психол.н. Гридковець Людмилі, члену редакційної колегії нашого журналу «Вісник КІБіТ» професору Рідженс університету Ользі Запорожець. Дякуємо Міжнародному Інституту Післядипломної Освіти за сприяння в міжнародній фаховій сертифікації наших випускників.