Підвищуємо якість освіти! Тренінг з інформаційних технологій в Житомирі

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПідвищуємо якість освіти! Тренінг з інформаційних технологій в Житомирі

Одним із найважливіших напрямків у розвитку освіти є використання інформаційних технологій, без чого неможлива реалізація одного з головних трендів сучасного бізнес-освіти – навчання в режимі «24/7». Всі наші навчальні курси розроблені на онлайн-платформі «Google classroom», а рішення ситуативних кейсів в режимі «онлайн» із профільних та гуманітарних предметів становить 30-50% практичних завдань будь-якої навчальної дисципліни.

Тому із метою підвищення комп’ютерної компетентності викладачів та студентів в Житомирській філії КІБіТ був проведений навчальний тренінг «Інформаційно-комп’ютерні технології в освіті». Під час заняття студенти та викладачі більш поглиблено познайомилися із роботою онлайн-платформи «Google classroom», а також дізналися багато цікавих «лайфхаків», яким чином правильно складати тестові завдання у віртуальному режимі і які мобільні додатки можна використовувати у процесі навчання.

Вітаємо наш колектив із здобуттям нових навичок, а також бажаємо нашим студентам і викладачам стати висококласними та технологічними фахівцями!