Підготовка до НМТ / ЗНО з історії України

Київський інститут бізнесу та технологійПідготовка до НМТ / ЗНО з історії України

Історія – свідок минулого, світло істини, жива пам’ять і учителька життя, вісниця старовини. Не знати історії – означає завжди бути дитиною.

Жити – значить мислити.

                                                      Цицерон

Історія України – це наука, що розкриває події та постаті минулого, яке визначає сьогодення і впливає на майбутнє, допомагаючи зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки між явищами, взаємодію між людьми та країнами, вбачаючи подібне й відмінне у становленні держав, аби зрозуміти сучасні процеси; формує ідентичність особистості, окреслює чільні етапи поступу людства загалом і українського народу зокрема, розвиває критичне й аналітичне мислення і пам’ять, спонукає враховувати досвід поколінь, уникаючи повторювання помилок.

Завдяки підготовчим курсам у Київському інституті бізнесу та технологій Ви впораєтесь із будь-якими викликами тестування, оскільки працюватимете з висококваліфікованими викладачами, які мають успішний досвід підготовки вступників у вищі заклади освіти до складання НМТ / ЗНО.

Програма курсу (щороку оновлюється відповідно до актуального змістового наповнення НМТ / ЗНО):

  1. Історія України від найдавніших часів до XV століття: періодизація, Київська Русь (князі Аскольд і Дір, Олег, Ігор, Ольга, Святослав, Володимир Великий і хрещення Русі, Ярослав Мудрий та «Руська Правда», Володимир Мономах; міжусобиці й монголо-татарська навала), Галицько-Волинське князівство (князь Роман, король Данило і Королівство Руське, війна за спадщину, анексія земель Польщею та Литвою).
  2. Історія України XVІ–XVІІІ століть: головні події та постаті (Запорізька Січ та українське козацтво, морські й сухопутні походи, отамани, полковники і гетьмани, реєстрове козацтво, Люблінська унія, Хотинська війна, козацькі повстання, Богдан Хмельницький, Переяславська рада, ліквідація Січі, Іван Мазепа, Пилип Орлик і Конституція, Коліївщина, гайдамаки та опришки; культурний розвиток України: Костянтин Острозький, Петро Могила, Григорій Сковорода).
  3. Історія України к. ХVІІІ–ХІХ століть: шовіністична політика окупаційних режимів та культурно-політичний опір українства (поступ освіти, науки й культури (університети, театри, газети, журнали); Валуєвський циркуляр і Ємський указ; діяльність опозиційних таємних організацій, створення політичних партій).
  4. Історія України ХХ–ХХІ століть: руйнування імперій та відродження української самоідентичності (Перша світова війна, Українські Січові Стрільці, УНР і ЗУНР, ЦР та універсали, Директорія, Гетьманат, УРСР, «розстріляне відродження», голодомор-етноцид, ОУН-УПА, Друга світова війна, «відлига», шістдесятники, дисиденти, політика перебудови, Революція на граніті, референдум і відновлення незалежності України, Конституція, Помаранчева революція та Євромайдан або Революція гідності, початок російської агресії та окупація Криму, територій Донецької, Луганської областей; повномасштабна війна, членство в ЄС і НАТО).
  5. Опанування візуального матеріалу (портрети видатних діячів, зображення пам’яток архітектури й живопису, мапи, колажі тощо).
  6. Аналіз НМТ / ЗНО попередніх років і проходження пробного тестування.

За 120 хвилин одного заняття Ви зможете повторити чи зрозуміти, систематизувати пройдений матеріал і опанувати новий.

Наші переваги:

  • індивідуальний підхід (викладач враховує рівень знань кожного слухача, ставлячи відповідні вимоги та фіксуючи проблеми, аби досягти прогресу в опануванні матеріалу);
  • різнорівневі завдання (рухаємось від найпростіших тестових питань до складніших розгорнутих відповідей);
  • Google-Class, який містить усі матеріали;
  • спільний чат для студентів, батьків та викладачів;
  • зворотній зв'язок (викладач завжди відкритий до спілкування, відповість на всі питання, пояснить незрозуміле);
  • інтерактивність (постійна взаємодія, впровадження сучасних методів і технологій);
  • повага, підтримка, допомога, єдність (викладач і абітурієнт є дружною командою, в якій панують злагода та довіра задля досягнення спільної мети);
  • безперервність навчання (під час проходження підготовчих курсів Ви співпрацюєте з викладачами, які незабаром стануть Вашими наставниками й порадниками протягом здобуття ступеня бакалавра в КІБіТ, адже Ви вже долучились до нашої академічної родини).

Для кого цей курс

Після проходження курсів із підготовки до складання НМТ / ЗНО в Київському інституті бізнесу та технологій Ви неодмінно відповісте на всі питання, розв’яжете задачі й вирішите завдання будь-якого тесту і станете студентом закладу вищої освіти.

НМТ (національний мультипредметний тест) або ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – форми об’єктивного оцінювання знань абітурієнтів, які прагнуть вступити до закладів вищої освіти та здобути ступінь бакалавра. Типи завдань: тестові (вибір однієї правильної відповіді з 4-5 запропонованих), логічні пари (встановлення відповідностей); неструктуровані (коротка чітка відповідь на питання), розгорнуті (від кількох речень до міні-твору). Формат і терміни проведення НМТ / ЗНО, типи завдань та змістове наповнення визначається щорічно Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та контролюється Міністерством освіти і науки України (МОН).

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (050) 827-20-20 (Viber, Telegram)
info_gt@kibit.edu.ua

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ

Спланувати навчання