Paxle у КІБіТ: перший оффер

Випускники Київського інституту бізнесу та технологій – конкурентоспроможні фахівці на ринку праці. Але завжди виникає безліч питань, сумнівів та переживань, коли йдеться про перший пошук роботи. Адже хочеться впевнено й успішно подолати всі перешкоди на шляху від залучення у діяльність компанії до остаточного найму. Тож про підготовку до співбесіди та рекрутинг воронки, досвід кар’єрного зростання і ресурси для пошуку роботи можна було почути під час ексклюзивного вебінару  на тему: “Як отримати свій перший оффер: коли в тебе немає досвіду” від PAXLE Academy. Кульмінацією заходу, ініційованого ректоркою Оленою Яковлевою та проректоркою Мариною Рябокінь, став розіграш мерча і грантового місця на курсі Performance Marketing School. Вітаємо переможців та прямуємо до кар’єрних звершень разом!