Ольга Костенко: «Україна та Південна Америка: паралелі і точки дотику»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОльга Костенко: «Україна та Південна Америка: паралелі і точки дотику»

peru1В рамках міжнародного співробітництва із іноземними навчальними закладами в Київському інституті бізнесу та технологій була прочитана лекція «Україна та Південна Америка: паралелі і точки дотику». В якості лектора виступила професор Континентального університету в місті Ліма (Перу) Ольга Костенко.

Будучи за фахом екологом, пані професор присвятила багато часу порівняльного аналізу екологічної ситуації в Перу та України, і в результаті визначила, яким чином природні фактори можуть впливати на державну політику (в тому числі і в сфері освіти).

У ситуації глобального потепління кожна з країн на державному рівні повинна вжити заходів якщо не для запобігання, то для максимального полегшення наслідків екологічної катастрофи. Всім слід усвідомлювати відповідальність перед світовою спільнотою і вживати заходів для поліпшення як екологічної ситуації, так і для формування кваліфікованих кадрів з професійними глобалістичний цінностями.

Освіта в Перу коштує досить дорого, проте це інвестиція в себе, яка в майбутньому дає можливість зробити блискучу кар’єру. Навчальний процес в провідних перуанських університетах передбачає наступні моменти:

• Використання сучасних технологій
  • Боротьба з плагіатом
  • Наявність школи бізнесу на кожному з факультетів
  • Обмін студентами та викладачами
  • Випускники самі створюють робочі місця
  • Постійне підвищення кваліфікації (через університети або колегію) – величезна конкуренція
  • Розвиток навичок роботи в групі, команді
  • Боротьба проти будь-яких видів дискримінації

Сучасна освіта переоцінює роль викладача, який повинен виступати не в якості наставника, а бути координатором студентських проектів. Студенти в Перу бачать в своїх товаришах по парті не тільки друзів, але й потенційних конкурентів при влаштуванні на роботу. Принцип здорової конкуренції, на думку Ольги Костенко, – головний стимул для отримання якісної освіти та підвищення рівня професійних компетенцій.

Колектив Київського інституту бізнесу та технологій дякує професору Ольгу Костенко за пізнавальну лекцію і висловлює надію на подальшу плідну співпрацю!