Старий рік добігає кінця, і всі мешканці Києва готуються до прийдешніх новорічних свят. Не став виключенням і Київський інституту бізнесу та технологій. Адміністрація Інституту у особі ректора Олени В’ячеславівни Яковлевої влаштувала родині КІБіТ справжнє свято, де інтелектуальна насолода та естетичний смак переплелися із веселощами та радістю життя. Отже, цікаві подробиці новорічної вечірки у музеї історії Києва!
Місто торгівлі та влади…Сучасні кияни в ретроспективі минулого
Для столичного інноваційного навчального бізнес закладу, яким є КІБіТ, стало символічним закінчити навчальний рік у музеї, присвяченому історії Києва. Представники адміністрації та викладачі дізналися багато цікавих подробиць та фактів, які визначили обличчя та статус столиці України сьогодні. Що ж могло їх зацікавити найбільше?
Привітні та кваліфіковані екскурсоводи проінформували колектив Інституту про життя міста Києва, починаючи із Х, закінчуючи ХХ століттям. Перше, що було відзначено, що місто завжди відрізнялося від інших населених пунктів двома факторами – торгівлею та владними структурами. Отже від найдавнішого минулого до сучасності Київ був і залишається значимим політичним та торговим центром, де вирувало життя. Це і визначило його непересічну історію, де місто було об’єктом для зазіхань чужинців, але і водночас носієм та продуцентом актуальних цінностей.
Відвідувачі дізналися, яким чином на Русь прийшло християнство, і чому так довго зберігався феномен двоєвір’я, познайомилися із способом життя київської інтелектуальної та торгівельної еліти епохи бароко. Також екскурсанти зрозуміли, що всі фактори, за які вони цінують, або зневажають сучасне місто (концерти, театри, наука, інфраструктура, але затори, перенаселення, бруд і т.д.) сформувалися у Києві ще у другій половині ХІХ століття, і саме від того часу ми можемо говорити про прообраз (хоча і дещо видозмінений) нашої столиці.
Наприкінці гостям було запропоновано пограти в інтелектуальну гру – взяти листівки із видами Києва кінця ХІХ століття і знайти листівки із сучасним відповідником. Задачу було виконано блискуче, всі відповідники були знайдені у максимально короткий час, а сама гра змусила учасників ще раз пережити ці неповторні емоції, які відчуваєш під час занурення до атмосфери історичного Києва.
Підсумки, уроки, сподівання? Як проходила святкова вечірка для співробітників КІБіТ
Після пізнавально-інтелектуальної екскурсії, яка викликала серед колективу КІБіТ жваве обговорення, візитерам було запропоновано переміститися на нижній поверх та взяти участь у святковому фуршеті.
На початку ректор Олена В’ячеславівна Яковлева виголоcила урочисту промову, де підвела підсумки минулого року, та побажала всім успіхів та натхнення.
Досягнення Інституту в 2019 році є чималими – набір на всі спеціальності, проведення наукових заходів, членство у міжнародних асоціаціях, наукова атестація працівників; підписання угод про партнерство із вітчизняними та зарубіжними компаніями, навчальними закладами, агентствами, співробітництво із посольствами. Ректор виголосила велику подяку всім представникам адміністрації та викладацькому складу, відмітивши особисті заслуги кожного працівника на той чи іншій ділянці роботи.
У відповідь колектив привітав Олену В’ячеславівну щирими побажаннями та зворушливими словами, висловивши вдячність за можливість працювати у такій дружній та сімейній атмосфері.
Наприкінці всі висловили сподівання, що прийдешній рік стане успішним та продуктивним, і репутація КІБіТ в якості лідера бізнес освіти буде лише зростати та міцнішати.
Після закінчення урочистої частини адміністрація та викладачі КІБіТ отримали можливість продовжити спілкування у неформальній обстановці. Приємним та неочікуваним сюрпризом стала музична імпровізація першого проректора КІБіТ Ольги Ярославівни Кушнір, яка виконала на роялі кілька класичних та сучасних ліричних сюжетів.
Щиро вітаємо колектив КІБіТ із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим та бажаємо, щоб у рік білого пацюка їх супроводжував лише один позитив!