Правильно складені навчальні програми – запорука успішного працевлаштування випускника. Перед тим, як вибрати ВНЗ для вступу, потрібно дізнатися які предмети там читаються, і якими професійними якостями буде володіти майбутній бакалавр або магістр.
Програми Київського інституту бізнесу та технологій готують висококласних фахівців, готових працювати в фірмах і корпораціях.
Курс навчання в інституті включає загальноосвітні та спеціальні дисципліни. Студенти часто бажають все і одразу, і не встигнувши прийти на навчання, починають ділити предмети на «потрібні» і «непотрібні». Завдання викладачів інституту – донести ідею, що професійні навички не з’являються на порожньому місці, а формуються у зрілої особистості з широким кругозором. Без фундаменту загальноосвітніх предметів, учень не зможе побудувати міцний будинок свого професіоналізму, а буде постійно заповнювати прогалини в тій чи іншій сфері. Спеціалізація з третього курсу – оптимальне рішення для навчального процесу.
Класичні навчальні програми: формування командного духу.
Структура КІБІТ включає в себе три факультети:
- економіки;
- менеджменту;
- психології.
Кожен з факультетів працює у рамках певних навчальних програм. Класичний склад предметів затверджений Міністерством освіти України і передбачає випуск бакалавра/магістра певної кваліфікації. Студент, який закінчив КІБІТ, випускається міцним професіоналом, здатним працювати на великих посадах в різних компаніях. Уміння працювати в команді, швидко вникнути в бізнес-план, грамотно і чітко виконувати поставлене завдання, пропонувати готові бізнес рішення – далеко не повний список переваг майбутнього випускника Київського інституту бізнесу та технологій.
Програма «Фінанси, банківська справа та страхування» на факультеті економіки готує фахівців з обліку, кредитування, страхування. Перерозподіл коштів – серйозна і відповідальна справа, доя якої майбутній співробітник фірми повинен бути готовий.
Випускники ВНЗ за фахом «Облік і оподаткування» вміють планувати бюджет будь-якої організації, структурувати всю інформацію про діяльність підприємства, складати бухгалтерські звіти, розбиратися в тонкощах податкової політики, а також виконувати багато інших функцій. Універсальний фахівець подібного плану стане провідним співробітником в будь-якій організації.
Спеціальність «Менеджмент» вчить аналізувати діяльність підприємств та будувати стратегію їхнього розвитку. Вміння розвивати успіх компанії – безперечна перевага хорошого менеджера.
«Публічне управління та адміністрування» на факультеті менеджменту передбачає вміння розробляти стратегічні завдання для державних підприємств та аналіз ефективності їхньої діяльності. Випускники Київського інституту бізнесу та технологій гідно проявляють себе в якості державних службовців.
Спеціальність «Психологія» готує штатних психологів та менеджерів з персоналу в великих підприємствах. Успішна діяльність фірми багато в чому залежить від злагодженості роботи, що повинен забезпечити грамотний психолог.
Фахівець високого класу – незамінний «командний гравець» в організації, яка позиціонує себе як успішна. Уміння спрацьовуватися з колективом, проявити свої професійні якості, працювати на успіх компанії – основні переваги випускника КІБіТ перед його конкурентами.
Бізнес програми: розвиток задатків лідера.
Економічні вищі навчальні заклади Києва складають свої навчальні програми, виходячи з норм Міністерства освіти. На правах автономії в рамках програми «Erasmus», Київський інститут бізнесу та технологій отримав право формувати свої власні програми навчання – бізнес програми.
Багато людей – природжені керівники. Повести людей за собою, правильно організувати колектив, прийняти блискавичне рішення в стресових ситуаціях зможе тільки людина з лідерськими задатками.
Лідерські задатки вимагають правильного підходу до свого розвитку. Будучи не на своєму місці, нереалізований лідер стає «баластом» і маніпулятором при більш успішних «командних гравців», водночас їх ненавидячи.
Бізнес спеціальності КІБіТ формують креативного лідера, здатного зайняти своє місце і нести відповідальність за прийняті ним рішення.
Наріжний камінь бізнес програми «Корпоративні фінанси» – аналіз механізму залучення капіталу та його інвестування. Навчання проходить в режимі вирішення завдань реальних фірм або бізнес проектів студентів. Під час навчання можна додатково отримати міжнародний сертифікат «CAP / CIPA» (сертифікований бухгалтер-практик/сертифікований міжнародний бухгалтер-практик). Спеціаліст з корпоративних фінансів повинен вміти залучати капіталовкладення в свій бізнес і правильно прораховувати стратегію інвестування.
Спеціальність «Підприємництво» формує навички ведення самостійної великого бізнесу. Складання бізнес-плану, підбір персоналу, підвищення ефективності зростання продаж, стратегія виведення підприємства з кризи – вміння, необхідні бізнес лідеру. Участь студентів у тренінгах і спеціальних проектах забезпечує оволодіння базовими навичками підприємця. Завершальний етап навчання – проект створення своєї фірми.
В рамках бізнес програми «Психологія бізнесу» крім загальнопсихологічних предметів, студентів навчають психології управління колективом, конфліктології, кризис-менеджменту та іншим спеціальним дисциплінам. У формі коучингу (проведення тренінгів) майбутні спеціалісти освоюють базові навички керівника: відповідальності за прийняття рішень, правильний розподіл обов’язків, усунення конфліктних ситуацій і т.д.
Перед вступом до ВНЗ, вступник повинен зважити всі «за» і «проти», зрозуміти, хто він є. Лідер – це людина з великим рівнем відповідальності, а командний гравець – з умінням спрацьовуватися. Якщо сумніваєшся, ким є ти, скористайся спеціальними психологічними тестами. Зайнявши саме своє місце в житті, ти зможеш згодом перевернути гори, і в цьому тобі допоможе КІБіТ.