Наталія Дубравська – сертифікований викладач Академії лідерства!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНаталія Дубравська – сертифікований викладач Академії лідерства!

Київський інститут бізнесу та технологій – інноваційний навчальний заклад, який пропонує своїм студентам сучасне навчання в рамках освітніх програм, орієнтованих на формування практичних компетенцій. Одним з пріоритетних напрямків підготовки є «Психологія бізнесу», де здійснюється підготовка справжніх лідерів.

Високі вимоги до кваліфікації викладацького складу орієнтують викладачів КІБіТ на участь в різних проектах із підвищення кваліфікації. Останнє досягнення Інституту на терені кадрової політики – сертифікація завідуючої кафедри психології Житомирської філії КІБіТ Дубравської Наталії Миколаївни. Наш провідний викладач брала участь у програмі освітнього лідерства в Академії лідерства, організованої в рамках проекту Tempus «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» при Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Шановна Наталіє Миколаївно! Адміністрація та викладацький склад КІБіТ від щирого серця вітає Вас із професійним зростом! Віримо, що Ваші інноваційні ідеї сприятимуть становленню наших студентів як конкурентоспроможних фахівців на ринку праці!