Сіді Діалло: «Моя мрія – відкрити власний бізнес»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСіді Діалло: «Моя мрія – відкрити власний бізнес»

Продовжуємо знайомити вас із нашими студентами! Сьогодні у нас в гостях у рубриці  «Знайомтесь студенти КІБІТ» креативний та талановитий студент Сіді Діалло. Активний як у навчанні, так і в суспільному житті (немає жодної екскурсії та свята, у яких би Сіді не взяв участь), майбутній гвінейський підприємець розпочав своє інтерв’ю із того, що відповів на привітання шістьма мовами – російською, французькою, англійською та трьома гвінейськими діалектами.

СИДИРосійську мову я вивчив під час навчання в Москві. Мій батько працює в російській компанії та відправив мене вчитися на «айтішніка». Проте так сталося, що я не отримав диплома, а працювати без диплома  не хотілося. Після навчання в Росії я забажав вивчити англійську мову і деякий час провів в Намібії. Я мріяв про щось більш серйозне і звернув свою увагу на економічні спеціальності. Це могло наблизити мене до реалізації моєї мети – стати підприємцем та організувати власний бізнес.

Значною подією в моєму житті було рішення навчатися в Україні. Я шукав в інтернеті інформацію про українські виші та зацікавився КІБіТ, який вразив мене  освітньою програмою «Підприємництво» та успішною міжнародною діяльністю – тут вже навчалися студенти з багатьох країн світу. Вибір було зроблено одразу

Бізнес в Україні побудований зовсім не так, як у нас у Гвінеї. Спостерігаючи, як працюють у моїй рідній країні, я зрозумів, що кожен просто робить свою роботу і не вміє працювати у команді. Працівники українських бізнес-структур в більшій мірі націлені на спільний результат, вони зацікавлені в успішному та стабільному розвитку компанії, в якій працюють всі разом.

Мене цікавить сфера торгівлі. Саме тому я обрав для навчання факультет «Менеджменту» – хочу навчитися ефективно управляти власним бізнесом, сформувати та відточити в себе навички майбутнього керівника –  здатність до ризику,  вміння організовувати командну роботу і знайти мову з кожним.

Не побоюся сказати, що в світі є три речі, які роблять мене щасливим – родина, друзі, навчання.  Моя родина – батьки, три сестри та два брати завжди підтримують мене в будь-яких життєвих ситуаціях. І хоча ми всі живемо у різних країнах (Гвінея, Франція, Україна), ми регулярно спілкуємося і я завжди прислуховуюся до порад моїх рідних.

Мені дуже подобається в Україні. Тут цікаве життя, в мене з’явилося багато друзів.  Взагалі я маю велике коло спілкування –  де б я не опинився, у мене завжди з’являються  нові приятелі. Тут дуже добрі відкриті люди і гарна атмосфера.  Якщо говорити, чого мені тут не вистачає в Україні – це безперечно океану. Дома, у Гвінеї я мав можливість щодня бачити океан та плавати у ньому, це заряджало енергією.  Насправді мені притаманний дуже активний спосіб життя – я займаюся спортом та люблю танцювати, беру участь у студентському житті, яке вирує в КІБІТ на повну.

Як і всі молоді люди, я маю свою мрію. Я хотів би повернутися до Гвінеї, організувати там власну компанію та надати людям робочі місця, адже у нас великий рівень безробіття і знайти роботу важко навіть дипломованим фахівцям. А здобуті в КІБіТ знання та навички допоможуть побудувати мій бізнес ефективним та успішним.