Майстер-класи в коледжі КІБіТ

Студенти мають вільний час, і не хочуть витрачати його даремно? Фаховий коледж КІБіТ не дозволить нікому нудьгувати! Крім насиченої навчальної програми у нас проводяться майстер-класи, де ви дізнаєтеся багато корисних речей. Які саме? Про це розповість наша стаття.

Бізнес майстер-класи: побудуємо своє життя заново!

мастер-классыУміння бачити не є вродженим. Для досягнення успіху, потрібно докладати зусиль. Тренінги та майстер-класи економіко-технологічного коледжу дадуть студентам можливість отримати саме ті знання, які цінуються в сучасних ринкових відносинах.

Тренінг згуртованості. Добрий професіонал повинен уміти працювати в команді. Знайомство з першим курсом – відмінний практичний приклад team building, коли студент зможе відчути себе частиною єдиного цілого, не втративши при цьому своєї індивідуальності.

Стародавній мозок і реклама. Бажаєте знати, як звичайна людина сприймає рекламні блоки? Які прийоми краще використовувати для залучення потенційного покупця? В рамках даного майстер-класу ви дізнаєтесь про основні тренди сучасної реклами, в чому полягає різниця між «B to B», «B to C», а також багато інших цікавих речей.

Керування часом. Якщо ви часто шкодуєте, що в добі не 48 годин, а всього 24, цей майстер-клас для вас! Вам розкажуть, як можна навчитися працювати не довше, а ефективніше, все встигати, і при цьому відчувати себе щасливим та відпочинувшим.

Іміджмейкинг. Досягнення успіху неможливо без позитивного іміджу. Уміння добре виглядати є не менш цінним, ніж уміння себе подати. Якщо бажаєте дізнатися, як виглядати, що б отримати роботу своєї мрії, забезпечте свою присутність на майстер-класі.

Нейроменеджмент. Відстежувати запити покупця можливо не тільки на рівні психології, але і на рівні нейрофізіології. Під час даного майстер-класу ви зможете дізнатися, яким чином можна сформувати цільову аудиторію, використовуючи підсвідомі людські реакції.

Написання ділових листів англійською мовою. Міжнародне співробітництво – наріжний камінь сучасного бізнесу. Потренуйтеся складати грамотну комерційну пропозицію для зарубіжних партнерів, і з часом зможете залучити до свого проекту вигідні інвестиції.

Медіаманіпуляціі в сфері політики. Інформаційний простір – відкрите поле для політичних маніпуляцій. Відвідавши наш майстер-клас, ви дізнаєтеся про популярних прийомах маніпулювання, а також як їм можливо протистояти.

Бізнес освіта включає в себе тисячу дрібниць, без яких ви не зможете успішно конкурувати в обраній вами сфері. Розвивайте свої вміння, адже це допоможе вам зробити успішну кар’єру.

Йдемо в ногу із часом: технологічні майстер-класи.

Викладачі економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій використовують інноваційні методикиmasterklassi1 викладання, і під час своїх майстер-класів вчать студентів використовувати передові технології, що б підняти професіональний рівень  і підвищити ефективність праці.

Як працювати із Google Classroom. У роботі зі студентами викладачі використовують онлайн платформу Google Classroom, яка містить в собі програму навчальних курсів, включаючи групові та індивідуальні завдання. Хто ще не знає, як користуватися цим технологічним дивом, ласкаво просимо на майстер-клас!

Ефективна презентація та виступ. Згідно із правилами навчання в КІБіТ жодна відповідь студента на практичному занятті не повинна проходити без презентації, як і виступ на конференції та на відкритих парах. Вас навчать не просто працювати із Power Point, але також робити якісні і цікаві доповіді.

Як підготувати тези доповідей та виступ на науковій конференції. Самостійне теоретичне дослідження допоможе вам, як майбутньому професіоналові, розвинути свої аналітичні здібності, сформувати вміння чітко та грамотно викладати свої думки, а також навчить встановлювати контакт із аудиторією.

Тренінг з написання резюме. Правильно складене резюме відіграє велику роль при працевлаштуванні, адже зацікавити роботодавця та потрапити на співбесіду – вже половина успіху. Після нашого майстер класу ви зможете написати резюме, яке гарантовано забезпечить вам гідне місце роботи.

Сучасні системи управління проектами. Оптимізація робочого процесу є можливою завдяки сучасному програмному забезпеченню. Наші комп’ютерники зможуть дізнатися, як правильно управляти проектами завдяки знанню систем контролю виконання завдань та основ тестування.

XXI століття – час розвитку технологій. Інноваційні майстер-класи розширюють список умінь студентів коледжу, а також сприяють підвищенню їх професіоналізму.

Розвиваємо креативне мислення із творчими майстер-класами.

master-klassi kolledjСприяючи всебічному розвитку своїх студентів, адміністрація коледжу КІБіТ співпрацює з Іриною Петренко, визнаним майстром в сфері орнаментальної вишивки та декупажу. Її блог «Милі серцю штучки» має більше трьох мільйонів передплатників по всьому світу і демонструє роботи, гідні зайняти вагоме місце серед творів світового декоративного мистецтва. Які майстер-класи чекають нас в цьому році?

Осіння композиція. Бажаєте вирізати вазочку з гарбуза та прикрасити композицією із свіжих хризантем? Відвідайте осінній майстер-клас Ірини Петренко, і відкрийте для себе нову осінь!

Сервування столу. Ви вмієте смачно готувати, але не вмієте правильно подати? Завжди буде корисним дізнатися, що риба їсться спеціальним ножем, та які столові прилади слід використовувати під час поїдання салату. Вам відкриються всі тонкощі та правила сервірування столу, як тільки ви відвідаєте відповідний майстер-клас.

Новорічний декор. Підготовка до Нового Року завжди приємна та хвилююча. Який приємний сюрприз буде татові і мамі, якщо вони зможуть повісити на ялинку іграшку, зроблену власноруч їхньою дорослою дитиною!

Майстер-клас із декупажу. Створіть шедевр своїми руками! Техніка декупажу була відома ще в Середньовіччя, і зараз  абсолютно не втратила актуальності, а в вашому виконанні вона неодмінно заграє новими фарбами.

Великодній декор. У світлий день Христового Воскресіння святкові яйця отримають гарне й оригінальне оформлення за допомогою яскравих фарб та бісеру оригінальних відтінків. Порадуємо свої сім’ї красою!

Весняний букет. Свіжа та активна весна дарує нам неповторні аромати! Вишуканий яскравий букет з квітів зможе в повній мірі продемонструвати ваше весняний стан і настрій, а також подарувати вашим близьким людям позитивні емоції.

Під чуйним керівництвом Ірини Петренко ви створите оригінальні та неповторні роботи, які зможуть порадувати вас і ваших близьких, а може навіть прикрасити приватну або державну колекцію. Найоригінальніші та цікаві роботи студентів будуть продані на благодійному ярмарку КІБіТ, збори від якого підуть на користь дитячих будинків або домашніх тварин.

Шановні студенти! Не упускайте можливості дізнатися щось нове і стати краще! У той час, коли живий та допитливий розум ще не обтяжений господарськими турботами, саме час розвиватися та розширювати свої можливості. Інформація про майстер-класи буде оголошуватися додатково. Якщо у вас виникли питання, пишіть на електронну адресу cultlead@kibit.edu.ua. Беріть участь в майстер-класах та підвищуйте свою кваліфікацію!