Мова – духовне багатство народу. Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити… Слово – це найточніший різець, здатний доторкнутися до найніжнішої рисочки людського характеру. Вміти користуватися ним – велике мистецтво. Словом можна створити красу душі, а можна й спотворити її. Тож оволодівайте цим взірцем так, щоб виходила тільки краса.
Василь Сухомлинський
Англійська мова – це найпоширеніша мова у світі, якою спілкуються / знають / вивчають понад 2 мільярди людей; має найширший словниковий запас; в Україні визнана мовою міжнародного спілкування та визнана обов’язковою для претендентів на посади у державних установах і більшості приватних організацій, поширеною вимогою чи бажаною перевагою для роботодавців на ринку праці. Сучасна людина повинна володіти кількома мовами, аби вільно подорожувати, вміти швидко адаптуватись до нових умов, знайти цікаву та прибуткову роботу в успішній престижній компанії, досягти ефективного результату, адже Нельсон Мандела слушно зауважив: «Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, то слова досягають її голови. Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця».
Завдяки підготовчим курсам у Київському інституті бізнесу та технологій Ви впораєтесь із будь-якими викликами тестування, оскільки працюватимете з висококваліфікованими викладачами, які мають успішний досвід підготовки вступників у вищі заклади освіти до складання НМТ / ЗНО.
Програма курсу (щороку оновлюється відповідно до актуального змістового наповнення НМТ / ЗНО):
За 120 хвилин одного заняття Ви зможете повторити чи зрозуміти, систематизувати пройдений матеріал і опанувати новий.
Після проходження курсів із підготовки до складання НМТ / ЗНО в Київському інституті бізнесу та технологій Ви неодмінно відповісте на всі питання, розв’яжете задачі й вирішите завдання будь-якого тесту і станете студентом закладу вищої освіти.
НМТ (національний мультипредметний тест) або ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – форми об’єктивного оцінювання знань абітурієнтів, які прагнуть вступити до закладів вищої освіти та здобути ступінь бакалавра. Типи завдань: тестові (вибір однієї правильної відповіді з 4-5 запропонованих), логічні пари (встановлення відповідностей); неструктуровані (коротка чітка відповідь на питання), розгорнуті (від кількох речень до міні-твору). Формат і терміни проведення НМТ / ЗНО, типи завдань та змістове наповнення визначається щорічно Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та контролюється Міністерством освіти і науки України (МОН).
Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua
Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (050) 827-20-20 (Viber, Telegram)
info_gt@kibit.edu.ua
Ми використовуємо такі технології, як файли cookie, для зберігання та/або доступу до інформації пристрою. Ми робимо це, щоб покращити досвід перегляду та показувати (не) персоналізовану рекламу. Погодження з використанням цих технологій дозволить нам обробляти такі дані, як поведінка під час перегляду або унікальні ідентифікатори на цьому сайті. Відмова від згоди або відкликання згоди може негативно вплинути на певні функції та можливості.