Команда БДТУ відвідала Київ у рамках Міжнародної програми обміну студентами

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ у КиєвіКоманда БДТУ відвідала Київ у рамках Міжнародної програми обміну студентами

Успішні люди сучасності – це насамперед ті, хто вміє оперативно реагувати на зовнішні зміни, достатньо активні і не просто виступають з ініціативою, але й здатні втілити її у життя та довести задумане до фінального результату. При цьому вони максимально мобільні і можуть снідати з партнерами в Києві, обговорювати з клієнтом подробиці співпраці за бізнес-ланчем в Берліні, після чого полетіти в ОАЕ на ділову конференцію.

Виховання нового покоління таких фахівців вже сьогодні стає основним завданням престижних вищих навчальних закладів. Саме тому Київський інститут бізнесу та технологій створив для своїх студентів Міжнародну програму обміну, завдяки якій діти можуть відвідати вузи інших країн, щоб ознайомитися із кращими тенденціями в освіті, діяльністю ключових підприємств цих країн, обмінятися досвідом та розширити кругозір.

У цьому році для участі в Міжнародному бізнес-таборі КІБіТ, організованому в рамках програми обміну, приїхали студенти Білоруського державного технологічного університету (м. Мінськ, Республіка Білорусь). Протягом двох тижнів майбутні фахівці отримували не лише цінні теоретичні знання, але й знайомилися із роботою видавничо-поліграфічного комплексу «Новий друк», столичного контактного центру при Київській державній міській адміністрації, всеукраїнського телеканалу «112», кіностудії із виробництва фільмів FILM.UA Group, ПриватБанку, компанії «Кока-Кола Беверіджис Україна».

Більшість жителів української столиці, які зустрічалися на шляху студентів БДТУ, радили їм якомога більше гуляти по Києву, оскільки тут дійсно є на що подивитися. І хлопці та дівчата охоче прислухалися до цінних порад! Відвідування Київського зоопарку та Києво-Печерської Лаври, Національного художнього музею України та Маріїнського парку, оригінальність і самобутність експонатів Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків, сучасність та креативність виставок в Pinchuk ArtCenter, неймовірно драйвовий молодіжний музичний фестиваль «ATLAS Weekend», – усе це справило незабутнє враження на іноземних гостей.

Особливе місце у програмі Міжнародного бізнес-табору КІБіТ було відведено знайомству із сучасними просторами для розвитку ідей. Хлопці з БДТУ з величезним задоволенням відвідали інноваційний «1991 Open Data Incubator», а також створили короткий анімаційний ролик під керівництвом майстра пластилінового кіно Родіона Шуба в креативному просторі «Часопис».

Таким чином, протягом двох тижнів студенти з Білорусі змогли оцінити не тільки освітній процес і його особливості, але й національні традиції та культуру України. За результатами роботи Міжнародного бізнес-табору КІБіТ відбулася презентація звітів про стажування та вручення сертифікатів про перебування у Київському інституті бізнесу та технологій.

«Подібні програми обміну студентами є надзвичайно потрібними та ефективними – насамперед, як освітні проекти. Глобальна зміна обстановки – нова країна, нові викладачі, нові відкриття – це певний корисний стрес для кожного студента, який стимулює максимальну мобілізацію, формування навичок комунікації з практично незнайомими людьми та вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Впевнена, для всіх учасників Міжнародного бізнес-табору КІБіТ ці два тижні стали потужним каталізатором подальшого розвитку і побудови майбутньої успішної міжнародної кар’єри», – підсумовує Ірина Загарницька, проректор з міжнародних зв’язків КІБіТ.

Тим часом команда студентів Київського інституту бізнесу та  технологій вже вирушила з візитом до Мінська