Київський інститут бізнесу та технологій на 130-річчі Володимирського ринку

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКиївський інститут бізнесу та технологій на 130-річчі Володимирського ринку

Економіка країни багато в чому залежить від успішного та ефективного розвитку малого і середнього бізнесу. І сьогодні представники Київського інституту бізнесу та технологій були запрошені на 130-річний ювілей Володимирського ринку – комунального підприємства, яке має дуже давню історію і вистояло навіть в найважчі часи націоналізації підприємств.

Наш Інститут орієнтований на формування кадрів для бізнес-структур, тому завжди готовий допомогти підприємцям отримати додаткові знання, компетенції та навички (які зможуть зробити бізнес більш ефективним і прибутковим). Багато підприємців Володимирського ринку є нашими випускниками, студентами або потенційними вступниками, і ми завжди раді допомогти їм розібратися в сучасних бізнес реаліях та актуальних бізнес трендах.

КІБіТ вітає КП «Володимирський ринок» та його мудрого керівника Олександра Литвина з 130-річним ювілеєм та бажає подальшого розширення і продуктивного розвитку!