КіБіТ взяв участь у телемарафоні «Україна за сім’ю»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКіБіТ взяв участь у телемарафоні «Україна за сім’ю»

Сімейні цінності завжди були основою добробуту та успішного процвітання країни. Особливої уваги питання сім’ї набуває у відкритому демократичному суспільстві, коли стали домінувати цінності мультикультуралізму та свободи вибору.

Традиційна патріархальна модель родини багато в чому втрачає свою функціональність, а сімейні цінності зазнають значних трансформацій та актуалізують невідомі раніше питання: одностатевих шлюбів, штучного запліднення, свідому відмову від дітей і т.д. Проте в багатьох країнах (в тому числі на Сході) продовжують мати місце традиційні погляди на родину, що інколи приймає вигляд радикального конфлікту із настановами прогресивного суспільства.

Щоб обговорити та комплексно проаналізувати простір сучасних сімейних цінностей, 7 червня 2020 року відбувся телемарафон «Україна за сім’ю», організований Всеукраїнською Радою Церков. Одним із провідних учасників заходу стала викладач Київського інституту бізнесу та технологій Гридковець Людмила Михайлівна, людина із активною соціальною позицією, яку завжди намагається донести до студентів.

КІБіТ є інтернаціональним навчальним закладом, в якому навчаються люди із різних країн, різних віросповідань та різних світоглядно-ціннісних орієнтацій. Тому заклад завжди підтримує заходи, які об’єднують людей та об’єднують культури. Під час марафону багато учасників отримали можливість висловити свою думку щодо питання, якою повинна бути сім’я, та дізнатися про сімейні цінності інших. Здобутий досвід став безцінним як для учасників заходу, так і для широкої публіки.