КІБіТ відвідав із відкритою лекцією Надзвичайний та Уповноважений посол Республіки Афганістан

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКІБіТ відвідав із відкритою лекцією Надзвичайний та Уповноважений посол Республіки Афганістан

Київський інститут бізнесу та технологій є інтернаціональним навчальним закладом, який здійснює активну міжнародну діяльність. І одним із важливих аспектів співпраці Інституту з міжнародними організаціями, посольствами та земляцтвами є проведення відкритих лекцій представниками зарубіжних країн.

В рамках співробітництва Київського інституту бізнесу та технологій із посольством Республіки Афганістан 3 квітня 2019 для студентів та викладачів КИБіТ Надзвичайним та Уповноваженим послом Республіки Афганістан паном Мохаммедом Рахманом Огли була проведена  відкрита лекція на тему: «Геостратегічна роль Республіки Афганістан у створенні транспортного коридору між Азією та Європою».  Лекція містила пізнавальну інформацію та викликала багато запитань з боку слухачів.

Адміністрація КІБіТ дякує пану послу за інформативну лекцію та виражає впевненість у подальшому плідному науково-освітньому співробітництві!