Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ відвідав із відкритою лекцією Надзвичайний та Уповноважений посол Республіки Афганістан

Київський інститут бізнесу та технологій є інтернаціональним навчальним закладом, який здійснює активну міжнародну діяльність. І одним із важливих аспектів співпраці Інституту з міжнародними організаціями, посольствами та земляцтвами є проведення відкритих лекцій представниками зарубіжних країн.

В рамках співробітництва Київського інституту бізнесу та технологій із посольством Республіки Афганістан 3 квітня 2019 для студентів та викладачів КИБіТ Надзвичайним та Уповноваженим послом Республіки Афганістан паном Мохаммедом Рахманом Огли була проведена  відкрита лекція на тему: «Геостратегічна роль Республіки Афганістан у створенні транспортного коридору між Азією та Європою».  Лекція містила пізнавальну інформацію та викликала багато запитань з боку слухачів.

Адміністрація КІБіТ дякує пану послу за інформативну лекцію та виражає впевненість у подальшому плідному науково-освітньому співробітництві!