Як вступити до КІБіТ в 2022 році

Сучасні реалії диктують свої правила. Складні умови спонукають до швидкого реагування та адаптації.

Міністерство освіти і науки України сьогодні намагається створити доступні та безпечні умови для цьогорічних вступників. Зрозуміло, що проведення зовнішнього тестування в звичному форматі — неможливе. Багатогодинні підготовки до ЗНО тепер знадобляться для складання національного мультипредметного тесту (НМТ), що дозволить вступити до закладу вищої освіти у 2022 році.

Нагадаємо, що наш заклад освіти має у своїй структурі Коледж та Інститут – ми приймаємо після 9-го, 11-го класу та випускників училищ, коледжів, закладів вищої освіти.

Якими є умови вступу до Київського інститут бізнесу та технологій та Фахового коледжу КІБіТ у 2022 році?

Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти:
• за результатом написання національного мультипредметного тесту (НМТ), що міститиме блоки завдань з української мови, з математики та з історії України.

Увага! Підготовка до складання НМТ здійснюється на підготовчих курсах КІБіТ.

Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста:
• за результатом ЗНО 2019-2021 років (2 предмети)
• за результатом національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022 року.

Магістр:

• на основі диплома бакалавра — за результатом магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту в КІБіТ.

Фаховий молодший бакалавр:
• на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) — за мотиваційним листом.
• на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) — за мотиваційним листом.
• на основі диплома кваліфікованого робітника (професійно-технічна освіта) – за мотиваційним листом.

УВАГА! Підготовка до написання мотиваційного листа та вступу до Фахового коледжу КІБіТ здійснюється на підготовчих курсах КІБіТ!

З усіх питань щодо вступної кампанії 2022 та підготовчих курсів звертайтесь до представників приймальної комісії за номером телефону +38 (050) 341-42-42 з 9.00 до 18.00

Київський інститут бізнесу та технологій чекає саме на вас!