Вивчаємо історичні артефакти: «музейний тиждень» для студентів коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВивчаємо історичні артефакти: «музейний тиждень» для студентів коледжу КІБіТ

poseshenie muzeevГоловною метою відвідування було вивчення історичних артефактів дохристиянського періоду, і знайомство з історією предків українського народу на рівні візуального сприйняття.

Студенти прослухали тематичну екскурсію «Історія і культура древніх племен на території України», а також ознайомилися з відповідними тематичними виставками. Екскурсанти були зачаровані артефактами Трипільської культури, розкопками культур кочових племен (кіммерійців, скіфів, сарматів) і пам’ятками культури стародавніх слов’ян. Відвідувачі археологічного музею отримали додаткову можливість помилуватися інсталяцією древньої стоянки, виконаної із кісток мамонтів.

З метою закріплення знань, студенти отримали завдання вибрати три артефакти та викласти їхню коротку характеристику в соціальній мережі Facebook.

Адміністрація КІБіТ дякує викладачу Любов Володимирівні Тереховій за організацію тематичної екскурсії для студентів економіко-технологічного коледжу!