ІТ вимір коледжу КИБіТ: участь студентів у вебінарі «Індустрія 4.0»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниІТ вимір коледжу КИБіТ: участь студентів у вебінарі «Індустрія 4.0»

Знання, отримані в аудиторії , не зможуть стати ефективними, доки не отримають свого практичного застосування. Підтверджуючи статус спеціальності «Комп’ютерна інженерія» як прикладної науки, студенти третього курсу взяли участь в вебінарі: ІНДУСТРІЯ 4.0 змінює підходи і стратегії ведення бізнесу, а також вимоги до використовуваних IT-систем.

Доповідачем на вебінарі виступив експерт та фахівець Анатолій Вовнюк. Онлайн-заняття, яке відбулося в рамках проходження навчальної практики, познайомило студентів із можливостями онлайн-платформ для ведення бізнесу, а також із різноманітними CRM системами. Майбутні фахівці отримали уявлення про найкращі практики застосування сучасних BPM-технологій (Business Process Management) для вдосконалення бізнес-результатів компанії на прикладі Укртелеком, Piraeus Bank і UKRSIBBANK (BNP PARIBAS GROUP).

Масштабні сучасні компанії вимагають надійного та багатофункціонального програмного забезпечення. Отже, майбутні комп’ютерні інженери  отримали безцінний досвід, який в подальшому зможе підвищити їхній рейтинг на ринку працевлаштування.