Інтелектуально та естетично! Новорічна вечірка КІБіТ…

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїІнтелектуально та естетично! Новорічна вечірка КІБіТ…

Буремний 2020 рік, що поставив нам безліч здавалося б невирішених задач та викликів, закінчився успішно і поступово добіг кінця…І щоб гідно його проводити та відзначити прийдешній 2021 рік Білого Металічного Бика, дружній колектив Київського інституту бізнесу та технологій зібрався на креативну корпоративну вечірку, яка була просякнутою атмосферою естетизму та веселощів.

«Родзинкою» зустрічі стала дегустація шампанських винних напоїв, кожен із яких має свою неповторну історію, яка розповідалася професійним сомельє. Вишуканий стіл, витончена дегустація, цікаві розповіді та приємні подарунки визначили затишну, проте водночас веселу та творчу атмосферу КІБіТ. Кожен із учасників заходу мав веселу та повчальну історію, пов’язану із новорічними пригодами, міжкультурним спілкуванням, шляхетними вчинками, одним словом – незабутній та вражаючий сторітеллінг.

В кінці зустрічі ректор Інституту Олена В’ячеславівна Яковлева висловила подяку всьому колективу, персонально відмітивши кожного із присутніх, та побажала всім щастя, добра, професійної реалізації, здатності стійко приймати виклики.

З Новим Роком, КІБіТ!