Геть інформаційне сміття!Нові досягнення Вікторії Харченко в галузі інформаційної гігієни

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїГеть інформаційне сміття!Нові досягнення Вікторії Харченко в галузі інформаційної гігієни

Навчання викладачів – запорука успішної освіти. Ніколи не можна зупинятися на досягнутому рівні, адже світ змінюється настільки швидко, що нові здобуті знання втрачають актуальність максимум через пів року, як ти їх здобув.

Проте знання повинні бути не лише актуальними, але і перевіреними,  бо в світі тотальної глобалізації та інформатизації дуже легко загубитися серед численних «фейків» та «побрехеньок». Саме тому місячний курс із інформаційної гігієни, засвоєний Вікторією Євгеніївною Харченко, є практичним і корисним не лише для самої здобувачки, але і для студентів, яз якими вона працюватиме.

Тепер і студенти мають змогу навчитися відбирати надійні джерела інформації, перевіряти достовірність новин час, не поширювати інформаційні віруси, звільнятися від впливу маніпуляторів. Для якісної підготовки до практичних занять потрібно розрізняти, наскільки джерела є корисними та ефективними, чому можуть навчити та від чого застерегти. І в будь якому випадку треба уникати інформації здатної зашкодити тобі чи іншим. Отже, Вікторія Євгеніївна є сертифікованим фахівцем і залюбки навчить вас, як розвивати в себе навички  інформаційної гігієни як складової психічного здоров’я.