Проректор КІБіТ виступив на Форумі видавців у Львові

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниПроректор КІБіТ виступив на Форумі видавців у Львові

Увесь Інтернет досі обговорює наймасштабнішу книжкову подію року, що відбулась на минулих вихідніх у Львові – Форум видавців. Це Новий рік для книжкової індустрії України – саме тут відбуваються презентації найочікуваніших книг, приїжджають найіменитіші гості та проводять найцікавіші події.

img_0791

Однією з таких подій стала презентація підручника для студентів «Основи практичної філософії 2016» та дискусія на тему «Філософські практики. Як бути філософом у ХХІ столітті?», що відбулися у готелі «Жорж» минулої неділі, 18 вересня.

img_0774

Серед дискутантів слід відзначити проректора з наукової роботи Київського інституту бізнесу та технологій, професора, доктора філософських наук Бойченка Михайла Івановича.

img_0799

 

Шановні гості, серед яких Анатолій Лой, Ігор Карівець таВахтанг Кебуладзе, понад півтори години говорили про сучасні проблеми філософії та філософів, про викладання філософії та її роль в житті кожної людини, а згодом відповіли на актуальні питання присутніх у залі.

Фото Олександра Комарова

Проректор КИБиТ выступил на Форуме издателей во Львове

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниПроректор КІБіТ виступив на Форумі видавців у Львові

Весь Интернет до сих пор обсуждает самое масштабное книжное событие года, которое состоялась в прошлые выходные во Львове – Форум издателей. Это Новый год для книжной индустрии Украины – именно здесь проходят презентации самых ожидаемых книг, приезжают именитые гости и проводят интересные события.

img_0791

Одним из таких событий стала презентация учебника для студентов «Основы практической философии 2016» и дискуссия на тему «Философские практики. Как быть философом в XXI веке? », которые состоялось в гостинице «Жорж» в прошлое воскресенье, 18 сентября.

img_0774

Среди дискутирующих следует отметить проректора по научной работе Киевского института бизнеса и технологий, профессора, доктора философских наук Бойченка Михаила Ивановича.

img_0799

 

Уважаемые гости, среди которых Анатолий Лой, Игорь Каривец и Вахтанг Кебуладзе, более полутора часов говорили о современных проблемах философии и философов, о преподавании философии и ее роль в жизни каждого человека, а впоследствии ответили на актуальные вопросы присутствующих в зале.

Фото Александра Комарова