Фінал 2023/24 навчального року

27 червня 2024 року в Київському інституті бізнесу та технологій відбулась підсумкова вчена рада, в якій взяли участь усі співробітники нашого закладу вищої  освіти.

Марина Валеріївна Рябокінь (проректорка) зазначила про успішне відновлення культурно-просвітницьких і науково-практичних заходів, які вразили масштабністю, рівнем проведення, змістовним наповненням та зібрали тисячі учасників офлайн і онлайн з усього світу. Передусім йдеться про ТИЖДЕНЬ НАУКИ зі співорганізаторами-партнерами, міжнародний захід «Гендерний баланс на ринку праці як умова стійкого розвитку», під час якого своє бачення поступу держави представлили лідера у галузях економіки, банкіській справі, психології, освіті, менеджменті, ІТ, фондовому ринку тощо, конференція «Студент – Дослідник – Фахівець. Професії майбутнього: погляд стейкхолдерів», протягом якої викладачі, роботодавці та студенти презентували своє бачення співпраці, щоб ефективно поєднувати здобуті знання і практичну діяльність.

Тетяна Володимирівна Павленко (декан) підкреслила важливість командної роботи адміністрації та викладачів, студентів і батьків, аби забезпечити постійний зв’язок, підтримку й допомогу, якісне навчання у світлих і теплих приміщеннях, дистанційно та безпосередньо в аудиторіях. Рік був сповнений викликів, з якими вдалось упевнено впоратись.

Завідувачі кафедр окреслили оновлення навчальних програм і здобутки наукової діяльності викладачів, публікації статей у фахових виданнях України та світу.

Олена Вячеславівна Яковлева (ректорка) підкреслила, що час готуватись до наступного навчального року, вказала на турботу про комфортність студентів, чим було зумовлене придбання генератора й екофлоу (зарядної станції), котрі дозволять зберегти формат офлайн-навчання – пріоритет КІБіТ; визначила засади закладу, які лишаються незмінними, а саме: розвиток аналітичного, критичного, творчого і стратегічного мислення студентів, поступ загальної ерудиції, опанування практичних навичок із ґрунтовними фундаментальними знаннями, цифрова грамотність, безперервне навчання – вдосконалення протягом життя.

ДЯКУЄМО всім, хто разом із нами зробив 2023/24 навчальний рік успішним та цікавим!