Фестиваль ПРОФІFEST – 2018 в Житомирском филиале КИБиТ!

Київський інститут бізнесу та технологійСобытияФестиваль ПРОФІFEST – 2018 в Житомирском филиале КИБиТ!

Уважаемые наши тренера и участники ПРОФИFEST – 2018! Это было для нас не похоже ни на что, что мы делали раньше: это было интересно, экологично и неожиданно для всех; это было очень полезно для каждого из нас! ПРОФИFEST – 2018 – это дыхание свежего воздуха, вдохновение и желание познавать мир и открывать самого себя; это выход из зоны конфликта новым открытием и эмоциям.

Верим, что благодаря участию в Ваших мастер-классах нам надолго хватит впечатлений, энергии, позитивного отношения к себе и жизни! Верим, что каждый из нас актуализирует свои внутренние ресурсы, и никогда не будет забывать о своём внутреннем маленьком Ребенке!

Большое спасибо модератору и идейном организатору фестиваля ПРОФИFEST – 2018 Н.Дубравской и ее команде (Задорожный Богдан, Соловей Евгений, Симон Дарья, Глазкова Диана, Гончаренко Екатерина, Горбатюк Юлия, Примак Екатерина) за наши эмоции и полученный опыт!

С нетерпением ждем Ваши новые победы и свершения!

Фестиваль ПРОФІFEST – 2018 у Житомирській філії КІБіТ!

Шановні наші тренера та учасники ПРОФІFEST – 2018! Це було для нас не схоже ні на що, що ми робили раніше: це було цікаво, екологічно і несподівано для всіх; це було дуже корисно для кожного з нас! ПРОФІFEST – 2018 – це дихання свіжого повітря, натхнення та бажання пізнавати світ і відкривати самого себе; це вихід із зони конфлікту новим відкриттям і емоціям.

Віримо, що завдяки участі в Ваших майстер-класах нам надовго вистачить вражень, енергії, позитивного ставлення до себе і життя! Віримо, що кожен із нас актуалізує свої внутрішні ресурси, і ніколи не буде забувати про свою внутрішню маленьку Дитину!

Велике спасибі модератору і ідейному організаторові фестивалю ПРОФІFEST – 2018 Н.Дубравській та її команді (Задорожний Богдан, Соловей Євген, Симон Дарина, Глазкова Діана, Гончаренко Катерина, Горбатюк Юлія, Примак Катерина) за наші емоції і отриманий досвід!

З нетерпінням чекаємо на Ваші нові перемоги та звершення!