Друга вища освіта: Психологія

ВИ – психолог

Психологія – універсальна наука про людину, яка в ефективному навчанні за сучасними актуальними освітніми програмами (відповідними спеціальностями) розкриває роботу всіх зовнішніх і внутрішніх складників (інстинкти, мислення, воля, поведінка, характер і темперамент, інтереси, здібності, душа, пам’ять, уява, потреби, переконання, ідеали, емоції, сни). 

Обравши спеціальність “Психологія”, Ви зможете доступно й детально отримати знання та досвід протягом навчання (навіть дистанційного) від викладача і фахівця-практика. Фундаментальна освіта є запорукою поступу в науково-освітній царині та практичній діяльності. Психолог має опанувати базові аспекти спеціальності, аби надалі підвищувати кваліфікацію відповідно до вимог на ринку праці.

Саме цей напрям розкриє Ваш потенціал в науковому та практичному аспектах у процесі навчання в якісному освітньому просторі з використанням новітніх здобутків у науково-освітньому й діяльнісному вимірі.

Якщо Ви щиро прагнете допомагати людям (безпосередньо і дистанційно), є активним учасником волонтерського руху, можете викликати довіру, вмієте слухати й чути співрозмовника, маєте чи хочете розвинути комунікативні навички, терплячість, емпатію та уважність, готові до наполегливого навчання за насиченою програмою лідера сучасної освіти, прагнете налагодити спілкування в родині чи колективі, щоб якісно вирішувати проблеми свої та оточення, унеможливлювати або зводити нанівець непорозуміння і конфлікти на професійному рівні завдяки використанню сучасних методів і технологій, отримати досвід, розкрити наукові здібності або розпочати власну психологічну діяльність (приватна практика), зокрема й у бізнес-середовищі, чи опікуватись навчанням однодумців, то варто вже опанувати впроваджені КІБіТ новинки навчання завдяки висококваліфікованим викладачам, які регулюють освітній процес в осучасненні програм.

У нашому Інституті з 2022 року працює волонтерський Центр психологічної підтримки, який одразу реагує на актуальні запити суспільства, працюючи дистанційно чи тет-а-тет з охочими отримати допомогу та стаючи надійним другом. Ви можете побачити на власні очі використання прогресивних методик, досліджених в науковому аспекті й апробованих на практиці, з якими вас знайомлять протягом навчання у закладі вищої освіти. Згодом Ви спробуєте самостійно працювати психологом і отримати перші враження, перевірити результати свого навчання, випробовуючи таємниці своєї спеціальності. За цей час наші викладачі-практики допомогли сотням людей (індивідуальна і групова робота офлайн та онлайн за програмами «Зцілення душі й тіла», «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка: виклики сьогодення і спільне реагування», що передбачають синтез навчання і допомоги), подолати негативні наслідки повсякчасного стресу та знайти точки опертя у сучасному нестабільному світі, щодня поєднуючи навчання і практичну діяльність у безперервному освітньому процесі. 

Крім того, маємо спеціальну кімнату, оснащену необхідним обладнанням, інструментарієм для практичного застосування психологічних прийомів та методик, оскільки навчання комунікувати постає невід’ємним складником, аби спілкуватись-працювати з людьми різного віку, статі чи статусу. Адже психолог – це друг, який обов’язково допоможе вибудувати власну програму відновлення, врахувавши особливості певної людини.

Важливо, що навчання за напрямком “Психологія” – це одночасне використання теорії та практики в освіті, бо кожне заняття містить аналіз конкретних ситуацій, аби підготуватись до наступного кроку – практики (безпосередньої чи дистанційної) за індивідуально сформованою програмою в реабілітаційних і волонтерських центрах, службах підтримки та соціальної допомоги, де Ви активно долучаєтесь до роботи фахівців, опановуєте досвід наших випускників та налагоджуєте професійні контакти, використовуєте у навчанні зокрема і в освіті загалом свої спостереження та дослідження.

Ви розвиваєте аналітичне, стратегічне, антикризове і творче мислення в освітньому процесі, необхідних для Вашої спеціальності, протягом навчання ретельно розбираєте освітні новинки у психологічній царині, аби зрозуміти психологічні процеси і явища, навчитись діагностувати та корегувати поведінку і спосіб мислення людини, навіть дистанційно, опанувавши відповідні професійні компетенції, збагнути особливості психіки, щоб керувати психічним розвитком та допомогти людині протягом спілкування відродити віру, душевну гармонію та бачення позитивних перспектив завдяки власним силам. 

Навчання у КІБіТ – “Психологія” має два рівні. Після опанування освітньої програми бакалаврату й отримання диплома Ви продовжуєте навчання за другою освітньою програмою “Реабілітаційна психологія” в магістратурі.

Київський інститут бізнесу та технологій – це родина, яка підтримує, допомагає, радіє разом із Вами, спільно рухаючись уперед, аби залишатись лідером на ринку освіти та праці.

Дисципліни професійної підготовки:

  • Вступ до спеціальності
  • Анатомія та психофізіологія центральної нервової системи
  • Загальна психологія
  • Історія психології
  • Практикум із загальної психології
  • Вікова психологія. Філософія душі
  • Практична психологія
  • Психологія особистості
  • Клінічна психологія
  • Психологія праці
  • Основи психологічного консультування
  • Психологія самосвідомості
  • Тренінговий спецпрактикум
  • Емоційний інтелект
  • Соціальна психологія
  • Організаційна психологія та лідерство
  • Психологія сім’ї та сексуальності
  • Конфліктологія
  • Психокорекція
  • Експериментальна психологія
  • Теоретичні проблеми психології
  • Диференціальна психологія та психодіагностика
  • Стрес та копінг-стратегії
  • Основи психотерапії
  • Основи реабілітаційної психології
  • Методи проведення психологічної експертизи
  • Соціальне, політичне та етичне бізнес-середовище

Професійна реалізація психолога можлива у різних галузях державного і приватного секторів (власний психологічний кабінет, медичні й освітні заклади, соціальні установи, консультативні служби, кризові центри, служби порятунку і МНС, телефони довіри та центри психологічної допомоги, служби зайнятості й профорієнтації, реабілітаційні та волонтерські центри, кадрові й консалтингові агентства, HR-підрозділи, рекламна та політична сфери, силові відомства) на таких посадах:

Графік навчального процесу

Що потрібно складати?

Мотиваційний лист – єдине, що потрібно для вступу до КІБіТ. Це лист на ім’я Ректора Київського інституту бізнесу та технологій, в якому Ви обґрунтовуєте свою мотивацію вступу до нашого закладу та вибір спеціальності.

Вебінар з підготовки до написання мотиваційного листа – онлайн о 19.30:

                 14 та 28 травня, 11 та 25 червня

за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/6860089901?pwd=dDRkV3JZM1pzRVBXMjlRZHJVU1hvdz09

Який прохідний бал?

Зарахування здійснюється на підставі конкурсу Мотиваційних листів вступників.

Алгоритм дій вступників

  1. Звернутись до Приймальної комісії за телефоном / Viber / Telegram: +38(050)341-42-42, +38(095)110-12-12 або написати на електронну пошту: vstup@kibit.edu.ua
  2. Приїхати до закладу (м. Київ, пров. Зоряний, 1/5, приймальна комісія) з такими документами:
  • Паспорт / ID-картка,
  • РНОКПП (ідентифікаційний код),
  • Документ державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додаток до нього – оригінал або нотаріально засвідчені копії,
  • Сертифікат (роздруківка з отриманими балами) НМТ (враховуються 2022 і 2023 рр.) або ЗНО за 2021 р.
  • 4 фото 3Х4 см,
  • Військово-обліковий документ (для чоловіків та військовозобов’язаних жінок).

Для вступу до Житомирської філії потрібно з усіма вищезазначеними документами:

Звернутись до Приймальної комісії за телефоном / Viber / Telegram: +38(097)770-76-18, +38(063)515-94-48 або написати на електронну пошту: info_gt@kibit.edu.ua

Приїхати до закладу (м. Житомир, вуд. Комерційна, 2 приймальна комісія)

  1. У зазначені терміни самостійно чи з нашою допомогою створити електронний кабінет вступника, завантажити скани чи фотокопії документів, подати заяву про вступ до Інституту, до заяви прикріпити мотиваційний лист у форматі Word.

І хвиля (денна)

ІІ хвиля (денна)ІІІ хвиля (заочна)
01.08.2024 – 22.08.202402.09.2024 – 23.09.2024

01.10.2024 – 23.10.2024

Термін навчання на Психології:

2 роки 10 місяців

Проводимо набір на 2024/2025 навчальний рік у:

Освітня програма

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (097) 770-76-18 (Viber, Telegram)
+38 (063) 515-94-48
info_gt@kibit.edu.ua

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ

Ціни навчання на освітній програмі «Психологія» у Києві на 2024/2025 навчальний рік

Класична підготовка
Денна форма навчання у Києві
5 500грн / cеместр
Класична підготовка
Заочна форма навчання у Києві
3 980грн / cеместр
Бізнес-підготовка
Денна форма навчання у Києві
6 400грн / cеместр
Бізнес-підготовка
Заочна форма навчання у Києві
5 400грн / cеместр

Ціни навчання на освітній програмі «Психологія» у Житомирі на 2024/2025 навчальний рік

Класична підготовка
Денна форма навчання у філії
2 980грн / cеместр
Класична підготовка
Заочна форма навчання у Києві
2 520грн / cеместр
Спланувати навчання