Менеджмент – це універсальна здатність поєднувати кілька процесів одночасно ефективно і якісно, що передбачає організацію та мотивацію, контроль і управління від особистого життя до побудови кар’єри. Менеджмент оперує величезною кількістю даних, пов’язаних зі стратегією та плануванням, що робить його унікальним явищем, здатним корегувати діяльність як індивіда, так і колективу, компанії, підприємства, мережі й навіть концерну. Та навчити менеджменту можуть лише ті, хто знає актуальні тренди у бізнесі й економіці сьогодення.
Якщо Ви усвідомлено вибрали професію менеджера, то маєте опанувати мистецтво стратегічного й толерантного управління людським капіталом, фінансовими потоками та ресурсами, з’ясувати специфіку виробництва у певній галузі зокрема чи в економічному напрямі загалом, виокремити етапи робіт, контролюючи якість послуг, товарів чи процесів. Менеджер – це людина, яка може впоратись із багатозадачністю, почасти виступаючи ефективним дублером адміністратора, фінансиста чи навіть керівника установи чи організації.
У Київському інституті бізнесу та технологій Ви звикнете використовувати інновації у практичній діяльності, передусім фінтех, штучний інтелект, Інтернет речей тощо. Саме вони вже стали невід’ємним складником сучасного світу, допомагаючи у повсякденні. Цифровізація буде легко й доступно розкрита протягом навчання, щоб у найближчому часі Ви змогли вибудувати власний бізнес-план із професійного росту до рівня топменеджера чи відкриття приватної компанії.
Прикметно, що навчальний процес у КІБіТ одразу пропонує теоретико-практичний підхід у засвоєнні матеріалу, чому сприяють цікаві тести, детально розроблені бізнес-кейси на основі реальних ситуацій, ґрунтовний аналіз консалтингових проєктів, під час якого фахівці-викладачі спонукають досліджувати й обговорювати кожний випадок, заохочуючи виступати зі своїм баченням розв’язання проблеми кожного студента. Недаремно наші випускники успішно проходять практику, а згодом працевлаштовуються в державному і приватному секторах (банки, адміністрації, фондові ринки, підприємтсва різних форм власності, страхових та інвестиційних фондах, у різноманітних службах – аудиторській, митній, консалтинговій, казначейській, податковій тощо).
З отриманими знаннями, уміннями і навичками Ви примножите власний фінансовий капітал та зможете реалізуватись у великому бізнесі на керівних посадах в управлінні різнопрофільними складниками – комерцією та логістикою, торгівлею та зовнішньоекономічною діяльністю..
Комплексний підхід КІБіТ у науково-практичному вивченні, аналізі, оновленні усіх деталей фінансових операцій в аспекті прогнозування і управління, контролю та організації стане гарантом Вашого успіху.
Після отримання диплома бакалавра Ви продовжите навчання в магістратурі за спеціальністю 051 «Економіка».
Київський інститут бізнесу та технологій – це родина, яка підтримує, допомагає, радіє разом із Вами, спільно рухаючись уперед, аби залишатись лідером на ринку праці.
Професійна реалізація менеджера можлива на таких посадах:
Мотиваційний лист – єдине, що потрібно для вступу до КІБіТ. Це лист на ім’я Ректора Київського інституту бізнесу та технологій, в якому Ви обґрунтовуєте свою мотивацію вступу до нашого закладу та вибір спеціальності.
Вебінар з підготовки до написання мотиваційного листа – онлайн о 19.30:
14 та 28 травня, 11 та 25 червня
за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/6860089901?pwd=dDRkV3JZM1pzRVBXMjlRZHJVU1hvdz09
Зарахування здійснюється на підставі конкурсу Мотиваційних листів вступників.
Для вступу до Житомирської філії потрібно з усіма вищезазначеними документами:
Звернутись до Приймальної комісії за телефоном / Viber / Telegram: +38(097)770-76-18, +38(063)515-94-48 або написати на електронну пошту: info_gt@kibit.edu.ua
Приїхати до закладу (м. Житомир, вуд. Комерційна, 2 приймальна комісія)
І хвиля (денна) | ІІ хвиля (денна) | ІІІ хвиля (заочна) |
01.08.2024 – 22.08.2024 | 02.09.2024 – 23.09.2024 | 01.10.2024 – 23.10.2024 |
3 роки 10 місяців
Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua
Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (097) 770-76-18 (Viber, Telegram)
+38 (063) 515-94-48
info_gt@kibit.edu.ua