Наскільки важливим є культурне дозвілля для всебічного розвитку особистості? Колежани Житомирської філії економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій вважають, що студентське життя складається не тільки з навчання. Разом зі своїми побратимами по інституту КІБіТ вони беруть участь в різних приємних та суспільно корисних заходах міста Житомира, періодично нагадуючи про себе. А якщо немає настрою для походу в місто, студенти придумають що-небудь цікаве в своїх стінах!
Інтерактивний театр – креатив у навчанні і не тільки.
Вам нудно? Урізноманітимо навчальний процес та дозвілля студентів! Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» коледжу Житомирської філії КІБІТ створили інтерактивний театр.
У рамках предмету «Методика соціальної роботи» був поставлений перший спектакль «Фальшиві друзі», де обігрувалася ідея, що людина росте та розвивається відповідно до своєї соціальної ролі. Тема наступного спектаклю – моделювання можливих ситуацій спілкування із соціально неблагонадійними людьми.
У процесі інтерактивних постановок молодь здобуває знання та набуває соціального досвіду в ході спілкування між однолітками. Студенти сповнені ентузіазму – планують розвивати діяльність інтерактивного театру, та залучати до його структури як можна більше людей.
Культурні заходи: розширення кругозору.
Мало хто цурається культурної активності. Студенти коледжу КІБіТ в Житомирі не відстають від розвинених верств населення та відвідують заходи, що несуть в маси художню цінність.
Краєзнавчий музей – гордість Житомира. Велика колекція ескпонатов приваблює безліч відвідувачів не тільки з рідного міста, а й з сусідніх областей. Відвідування краєзнавчого музею 18 травня, в міжнародний день музеїв, збіглося з відкриттям залу природознавчої колекції. Молоді люди вручили співробітникам музею вітальну грамоту та насолодилися масштабною екскурсією.
Відвідування виставки «Думки на полотні». Не залишилася без уваги КІБіТ і виставка Народного художника України Юрія Камишного. Експозиція «Думки на полотні» включала в себе натюрморти, пейзажі та інші картини художника за останні тридцять років.
Крім пасивного відвідування, представники коледжу та інституту проявили творчу активність. Спілкування з художником проходило в атмосфері приємної музики. Міні-концерт з гітарою зробили музичний керівник Житомирської філії КІБіТ Лариса Бойко і колежанка Дарина Філінська.
Соціальна активність житомирських студентів.
Людина – єдність природного, соціального та духовного. Для молодих людей з широким кругозором вважається нормальним проявляти соціальну активність та брати участь в різних акціях. Хочеш лежати вдома біля телевізора? Уп’ястися в комп’ютер? Постійно блукати вулицями? Це не для житомирських студентів КІБіТ! Лінія їхньої поведінки – вийти на вулицю, продемонструвати свою позицію, спробувати змінити світ на краще.
“Я хочу жити”. В Україні багато людей викидають своїх домашніх тварин на вулицю. Студенти Житомирської філії КІБіТ не могли залишитися байдужими, і під гаслом «Я хочу жити» провели соціальний експеримент.
В результаті, 65% опитаних вважають, що домашніх улюбленців захищати не потрібно. На необхідність захисту для бездомних тварин вказали 18%. Деякі – 15% вказали на жорстоке ставлення до братів наших менших. Необхідність ветеринарної допомоги підтвердили 13%. А 14% вважають, що проблеми з тваринами не абсолютно існує, і впевнені, що потрібно захищати саме людей від бродячих тварин.
Оприлюднивши результати експерименту, його учасники закликали всіх людей переглянути своє життя і залишити в ньому місце для любові та поваги.
«Вежа: плани на майбутнє». Історична цінність міста Житомира – стара водонапірна вежа, висотою більше 30метрів. Побудована ще в 1898 році, на сьогоднішній день вона стала пам’ятником архітектури та історії міста Житомир.
В рамках одноденного опитування «Вежа: плани на майбутнє» студенти Житомирської філії КІБіТ змогли заглянути в середину старовинної споруди і висловити думку про майбутню долю вежі. Зваживши всі «за» і «проти», представники філії проголосували за створення музею історії міста та водно-інформаційного центру.
«Єднання з природою». Студенти Житомирської філії КІБІТ – учасники центру соціально-психологічних технологій «Life». В рамках роботи над проектом «Єднання з природою», була проведені заняття спортом в природних умовах. Учасники відзначили, що: «Заняття фізичними вправами дозволяють багатогранно впливати на свідомість, волю, моральне обличчя і риси характеру».
Практичні заходи.
Студенти коледжу чи вищого навчального закладу КІБіТ не втрачають часу дарма. Навчання має підкріплюватися гарною роботою, вважають вони. Саме тому багато людей докладають всіх зусиль для своєї реалізації. У вільний час вони намагаються отримати професійний досвід і знайти майбутнього роботодавця.
Школа екскурсоводів. Знати історію рідної землі – святий обов’язок кожної людини. Ті, хто бажає отримати додаткову спеціальність або просто поглибити свої пізнання в галузі історії, можуть займатися в школі екскурсоводів Житомирської філії КІБіТ.
Ярмарок вакансій. Представники Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій взяли активну участь у другому Форумі роботодавців та ярмарку вакансій. За допомогою стенду представники КІБіТ змогли наочно представити свій заклад з метою залучення вступників та роботодавців.
Житомирська молодь цінує свій час. Життя таке коротке, а так багато хочеться спробувати. Розширення кругозору, формування творчого мислення та придбання робочої практики є не менш важливим, ніж вивчення теорії. Розвиваємося та шукаємо роботу разом, приєднуйся!