Дізнаємося більше про столицю! Екскурсія Києвом для першокурсників КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїДізнаємося більше про столицю! Екскурсія Києвом для першокурсників КІБіТ

Наші першокурсники – активні, спортивні, креативні та інтелектуальні! Якщо перші три згадані якості хлопці та дівчата вже встигли підтвердити (див. статті «День спорту в КІБіТ: у здоровому тілі здоровий дух!» та «Барбекю у дворику КІБіТ: ефективний team building, веселий спорт, смачне пригощення…»), то саме пізнавальний інтерес ними було виявлено під час оглядової екскурсії Києвом.

Історія столиці України налічує понад1540 років. Київ є не лише сучасним містом європейського рівня, але і колискою давньоруської цивілізації, від якої бере свій початок українська нація. Багато разів ворог завдавав нищівних ударів по Києву, проте наше місто знову підіймалося та розвивалося. І сьогодні, 25 серпня 2023 року здобувачі освіти першого курсу Фахового Коледжу Київського інституту бізнесу та технологій доторкнулися до історії столиці, розділивши з нею її щасливі та трагічні моменти. Станцією відправки став корпус КІБіТ, звідки хлопці та дівчата рушили автобусом у цікаву та пізнавальну подорож.

Перша частину екскурсії пройшла оглядово. Студенти проїхали вздовж Дніпра,  ознайомившись з історією церкви Миколи Набережного, мосту Патона, Видубецького монастиря. Також екскурсанти познайомилися ближче із історією парку «Аскольдова могила», Києво-Печерською Лаврою Меморіалом пам’яті жертв Голодомору, вулицею Грушевського, Європейською площею і, звичайно, серцем України – Майданом Незалежності!

На Михайлівській площі розпочалася друга частина екскурсії – пішохідна. Першою зупинкою стала Андріївська церква, де хлопці та дівчата згадували класику українського кіно та міркували, чого культова споруда не має дзвіниці.

Перед цим прихильники «helsi life» зупинилися «потерти ніс», щоб ніколи не хворіти.

На фундаменті Десятинної Церкви екскурсовод мав можливість перевірити  знання колежан з історії Київської Русі та розкрити таємницю назви Видубицького монастиря.

Панорама Замкової гори, Подолу та телевежі дала змогу підняти багато різнопланових тем та отримати відповіді на наступні питання:

  • Як розпізнавали у дівчині відьму і чи був цей спосіб ефективним?
  • Скільки мов знав Григорій Сковорода і чому він міг вільно читати лекції в усіх європейських університетах?
  • Чому Ференц Ліст поїхав після гастролей у Києві із поганим настроєм і яке відношення мали до цього подільські місцеві?
  • Де доживали віку козаки у XVIII столітті і якою стала доля цього місця у 1775 році?
  • Що відбувалося у Бабиному Яру і чому в Києві так багато місць із негативною енергетикою?

Після гіперінформативного всплеску, «першачки» помилувалися дитячими скульптурами Пейзажної алеї, водночас дізнавшись, що спільного та відмінного в українського скульптора Констянтина Скритуцького та іспанського архітектора Антоніо Гауді.

Важливою зупинкою стала відома на весь світ Софіївська площа – місце, просякнути духом української нації. Стародавній Собор, побудований Ярославим Мудрим у візантійському стилі та перебудований Іваном Мазепою в стилі мазепинського бароко, в усі часи залишався символом Києва та всієї України.

Ну і екскурсантам було задано загадку: «Чому Софія Київська знаходиться у центрі містичного трикутника?» А як відгадати? Прочитати книжку Олеся Ільченко «Місто з химерами»!

Золоті ворота продовжили занурення студентів до києворуської історії.

Здобувачі освіти вже впевнено відповідали на питання екскурсовода, зокрема Володимир Дорош, здобувач спеціальності «Соціальна робота», доречно згадав, що Ярослова Мудрого називали «тестем всієї Європи».

Майбутні фахівці дізналися історію Прибуткового будинку, зробили гарні «селфі» біля па’мятника коту Пантагрюєлю (який  довгі роки був символом італійського ресторану)

Ну і помилувалися фонтаном у Золотоворітському сквері….

Останнім екскурсійним об’єктом, який ввідали студенти Коледжу КІБіТ був Володимирський Собор, який вразив здобувачів вишуканими розписами.

Цікавлять враження учасників екскурсії? Дізнаємося!

Володимир Дорош (1 курс «Соціальна робота»): «Класно! Чудово! Дуже сподобалося! Для мене це історія нового для мене міста, бо я раніше нечасто бував у Києві і зараз відкрив його для себе у новому ракурсі. Другий коментар – мені дуже цікаво було освіжити знання та дізнатися додаткову інформацію про історію Золотих воріт».

Поліна Бальцер (1 курс «Соціальна робота»): «Було дуже цікаво послухати, дізналася багато чого нового. Особливо зацікавила особистість мудрої жінки та правительки княгині Ольги».

 Вітаємо наших першокурсників із здобуттям нових знань і вражень!

https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/