Дешево і безперспективно або дорого і якісно?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДешево і безперспективно або дорого і якісно?

На жаль, система вступу до вищих навчальних закладів побудована таким чином, що визначатися з майбутнім місцем навчання доводиться вже після того, як вас зарахували наприклад, до чотирьох ВНЗ.

При цьому, деякі з них можуть бути державними, деякі – приватними. І відповідно, в деяких ви можете отримати  освіту за відповідну оплату, а в деяких – безкоштовну.

Ймовірно, через певний час вас може спіткати розпач у тому, що вступили саме до цього ВНЗ або саме на цю спеціальність. Або що вступили до Києва, а не до іншого міста.  Але ймовірно, ви будете шкодувати, що вибрали безкоштовну освіту замість якісної оплатної освіти.

Давайте проаналізуємо, якою має бути вища освіта – дешевою та безперспективною або дорогою і якісною? Чи може бути оплатна освіта якісною?

Безкоштовна освіта

University students take notes in a lecture hall

Не варто забувати про те, що безоплатної освіти просто не існує. Не тільки тому, що за вас платить держава. А й тому, що вам у будь-якому випадку  доведеться платити: за підручники, додаткові заняття, факультативи тощо.

Ймовірно, безкоштовна освіта може бути навіть дуже якісною, але якщо тільки вам пощастило потрапити до хорошого університету  або на хорошу спеціальність. Ймовірно, тоді ваш диплом бакалавра не тільки буде щось вартувати, але й ви отримаєте практичні навички та вміння.

Крім того, з дипломом бакалавра або без нього, оплатна освіта може бути неякісною через відсталість  освітньої системи взагалі.

Оплатна освіта
vua-hoc-vua-lam
Оплатна освіта сама по собі означає тільки те, що за освіту доведеться платити. Яким чином і скільки – питання вже іншого характеру.

Хоча до приватного ВНЗ простіше вступити, вчитися в ньому, як правило, трохи складніше. Ймовірно, якщо ви вступили до рейтингового приватного університету, вам доведеться  самостійно набувати нові знання та навички, оскільки шкільної бази буде замало.

Натомість, як можна побачити на прикладі Київського інституту бізнесу і технологій, у вас буде можливість постійно розвиватися, вивчати те, що вам дійсно потрібно і цікаво та постійно отримувати практичні вміння і навички.

Але не варто забувати про те, то обираючи оплатну освіту, ви робите вигідну інвестицію в своє майбутнє. А саме: самостійно керуєте своїм часом і ресурсами. Адже інвестиції у self-розвиток – найкращі інвестиції.

https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/