Чи легко випускникам знайти роботу після ВНЗ?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЧи легко випускникам знайти роботу після ВНЗ?

На питання про те, куди піти вчитися, і чи буде легко вам знайти роботу після закінчення мало хто може відповісти. Тисячі вступників по всій Україні ніяк не можуть скласти цей пазл.

Відповідь на нього одночасно й дуже проста, і дуже складна. Якщо відповісти коротко – то так, нелегко. Але тільки тому, що є безліч факторів, про які ви повинні пам’ятати. З правильним підходом, ініціативністю й дрібкою вдачі у вас є всі шанси отримати бажану роботу відразу ж після отримання диплома. Але давайте все-таки подумаємо і звернемо увагу на ті питання, які зможуть прояснити ситуацію.

Робота або університет?
shutterstock_42239482
Дуже часто ще вчорашні шкільні випускники не можуть сказати, ким би хотіли бачити себе в майбутньому. Разом з цим, суспільство стандартно висміює тих, хто не вступив до університету. І це враховуючи те, що на Заході абсолютно нормально після закінчення школи рік подорожувати, розважатися, пробувати себе в нових соціальних ролях і отримувати нові навички, які можуть стати в пригоді при працевлаштуванні або ж на майбутній роботі.

Якої позиції дотримуватися – це питання дуже спірне. Але потрібно враховувати, що коли людина шукає себе цілий рік, то вона встигне забути те, чому його її вчили в школі. Все знання потрібно буде освіжати в голові, а багато хто так і не піде отримувати вишку.

Визначтеся з тим, що вам потрібно

Спершу ви повинні зрозуміти, чим ви хочете займатися і де бажаєте працювати. Деякі наївні студенти і школярі вважають, що головне – це сподобатися роботодавцеві. Але перш за все, він повинен сподобатися вам.

Гарненько подумайте: як мінімум вісім годин свого життя ви будете проводити в цьому офісі. Тому вкрай бажано, щоб майбутня робота й співробітники викликали максимум приємних емоцій, а не роздратування. Інакше вас надовго не вистачить.

Для того, щоб розібратися зі своїми сильними й слабкими сторонами, спробуйте взяти в руки листок і ручку. Складіть список своїх сильних сторін і того, що ви вмієте. Після цього спробуйте виписати в стовпчик ті завдання, які вам під силу й ті, які ні. Цей список підкаже, до чого у вас є схильності й знадобиться на співбесіді.

Дослідіть ринок праці
World_job_crisis
Постарайтеся проаналізувати пропозиції з тієї сфери, яку ви для себе все-таки, обрали. З цією метою можна використовувати різноманітні журнали, виставки, довідники, викладачів профільних дисциплін.

Спробуйте також знайти підприємства, де затребувані фахівці вашого профілю.
Підійдіть до пошуку роботи відповідально: проаналізуйте тенденції, з якими найчастіше стикаються організації (технологічне вдосконалення, ринковий розвиток, освоєння нових продуктів). Постарайтеся використовувати для поліпшення професійних навичок усі доступні вам технології.

Коли знайдете відповідну компанію, витратьте трохи свого часу для того, щоб дізнатися про неї детальніше. Дізнайтеся максимум інформації: які люди там працюють, хто засновник, пошукайте співробітників компанії. Можливо, вони навіть виявляться вашими знайомими або знайомими знайомих.

Якщо компанія випускає продукт, обов’язково ознайомтеся з ним. Це дослідження стане в пригоді вам і на співбесіді, і для розуміння того, чи потрібні ви один одному.

Будучи студентом, ви також можете також провести інформаційне інтерв’ю. Інформаційне інтерв’ю – це розмова з фахівцем, який працює на потрібній вам посаді й навіть, можливо, в потрібній вам компанії.
Пам’ятайте, що людині буде цікаво говорити про свою роботу тільки в тому випадку, якщо ви його уважно слухатимете й поставите цікаві доцільні питання.

Зверніть увагу на специфіку підприємницької діяльності. Це чудове рішення для тих, хто хоче знайти компроміс між комфортним проведенням часу, роботою і постійним саморозвитком. Наприклад, Київський інститут бізнесу та технологій пропонує вам спеціальність «Підприємництво» – місце, де ви можете отримати унікальну можливість спілкування з цікавими людьми для відкриття власного бізнесу й здобуття справжньої незалежності.

Пошук роботи – це пошук свого місця в житті. Від цього залежить багато чого: ставлення людини до себе, задоволеність власним життям та багато іншого. Тільки вдумайтеся: ми проводимо на роботі до 40 % свого життя, якщо ж врахувати ще й сон, то виходить, що нам крім цього зовсім нічого й не залишається. Тому цінуйте своє життя.

https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/