Business Woman Форум: експертний погляд жінок-підприємниць

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїBusiness Woman Форум: експертний погляд жінок-підприємниць

Підприємницька діяльність вже давно є доступною для всіх вікових категорій та представників обох статей, і жінки досягли великого успіху у бізнесі. Запорукою цього успіху є  не лише впевненість у собі та цілеспрямованість, але і мудра спокійна виваженість та глибоке аналітичне мислення. Форум, присвячений Дню жіночого підприємництва, був проведений Українською Асоціацією . В своїй вступній доповіді голова УАРМБО та модератор форуму Олена В’ячеславівна Яковлева зробила для загалу мотиваційну та водночас інформаційну доповідь, де проаналізувала основні статистичні показники діяльності жінок-підприємців.

Аналіз довів, що жінки є не менш успішними у веденні власних проектів, ніж чоловіки. І навпаки, багато в чому підхід до ведення справ у представників «слабкої статі»,  є більш спокійним та виваженим, ніж імпульсивним чи відверто-рішучим.

Спікер відмітила, що нажаль одна із найважливіших глобальних ціле сталого розвитку, а саме подолання гендерної нерівності, не є виконаною. Ми продовжуємо зіштовхуватися із дискримінацією щодо жінок у бізнесі, що виражається у оплачуванні праці, непропорційному навантаженні, відсторонення у процесі прийняття важливих рішень.

І задля запобігання подібних випадків гендерної нерівності, роль жінок повинна бути оцінена відповідним  чином, а їхню спроможність бути справжніми успішними «бізнес леді» завжди готові довести їхні проекти. Після вступної частини естафету перейняли відомі українські підприємиці Олена Подолєва, Світлана Сабр, Наталія Каплун, Наталія Сергеєва, Ірина Федоренко, Тетяна Плахотнюк,  які вже давно не словом, а ділом довели свою успішність в галузі поліграфії, бьюті-сфери, декору, фотографії, арт-дизайну та інших сегментах українського бізнес сектору.

Гострий аналітичний розум чарівних та елегантних «бізнес леді» унікально поєднується із нестандартністю та креативністю, що знайшло відображення у реалізації їхніх проектів.

Наталія Каплун: «Жінкам пора приходити до влади, приносити в світ добро і мир. Адже якщо ти змінишся, світ змінюється і навколо тебе. Якщо людина вміє безболісно переживати всі трансформації, це і є її шлях. Головне – не втратити свою цілісність!»

Олена Подолєва: «Чи всім потрібно йти у бізнес? Головне, щоб отримати задоволення, але для цього потрібно зробити велику роботу. А щоб зробити велику роботу, свою справу потрібно любити. Діяльність не завжди є такою, що приносить щастя, але щастя ніколи не буде без діяльності»

Вітаємо всіх наших жінок підприємниць із професійним святом та бажаємо їм подальшої успішної реалізації!