Олександра Шестопал: Ніколи не здавайтесь!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОлександра Шестопал: Ніколи не здавайтесь!

У рубриці «Знайомтесь – студенти КІБіТ» активістка, спортсменка і просто Шестопалкрасуня – міс КІБіТ 2016 Олександра Шестопал. Загартована спортом, спрямована на результат Саша мріє одного дня стати успішним керівником великого власного підприємства України. Дізнавайтеся більше в цікавому інтерв`ю з Олександрою.

«Я завжди прагну починати день із позитиву, адже кожен день дарує нам нові можливості і наповнює життя різними подіями. Як і більшості дівчат, мені цікаве все – книги, екскурсії, мода, музика, співи.  Проте я маю набагато більше, ніж просто захоплення – в моєму житті вагоме місце займають заняття спортом. В дитинстві,  більше п’яти років я займалася баскетболом, потім ще два роки волейболом. Як на мене, спорт дає людині майже все – фізичну підготовку, моральне вдосконалення, дисциплінованість, згуртованість, самоорганізацію. Коли виникають якісь складнощі, одразу збираюся на пробіжку. Іноді можу пробігти близько десяти кілометрів. В результаті від втоми та неприємностей не залишається ані сліду.

Завдяки тому, що я звикла підкоряти своє життя внутрішній дисципліні, я змогла успішно закінчити школу, хоча спочатку вчилася не дуже добре і мої вчителі не вірили, що з мене вийде гарна учениця. Але в мене завжди був потяг до знань та бажання пізнавати щось нове, саме тому я взяла себе в руки та змогла організуватися. І справа тут навіть не в оцінках, а в бажанні розвиватися та отримувати нові навички.

Моїми улюбленими предметами в КІБіТ є «Основи бізнесу» та «Управління».  Я вирішила вчитись на підприємця, бо в майбутньому бачу себе саме керівником власної компанії. Якщо проаналізувати власні сильні та слабкі сторони, то можна сказати, що найбільш сильною моєю стороною є робота в команді та вміння брати відповідальність на себе. Мені здається, що подібні якості виховалися саме під час занять спортом, адже коли граєш в команді, від одних твоїх дій може залежати результат всієї гри.  Але цього, звичайно не вистачить аби стати по-справжньому  успішною людиною. Вважаю, що для цього треба ще багато працювати, аби набути таких навичок, як здатність організувати ефективне та своєчасне виконання поставленого завдання, делегування, вміння критично мислити та швидко приймати рішення.  Також, зізнаюся відверто, що в мене трошки «кульгає» креативність, іноді важко придумувати нові ідеї та проекти. Проте я розумію, що це теж можна розвинути, і постійно над цим працюю разом із друзями в КІБіТ, серед яких є дуже багато талановитих та творчих людей.

Хочу побажати своїм друзям та колегам ніколи не здаватися. Якщо ти чогось бажаєш, то не потрібно сидіти, склавши руки і чекати, поки тобі щось впаде з неба. Не впаде, я перевіряла. Я не вірю у чисте везіння, я вірю в дії. Якщо людина щось робить, вона обовязково досягне свої мети. Отже, бажаю всім великих мрій та продуктивних дій!».