Акція «Не рубайте ялинку»! Формуємо екологічне мислення в коледжі КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАкція «Не рубайте ялинку»! Формуємо екологічне мислення в коледжі КІБіТ

Кому б не хотілося поставити вдома свіженьку та пахучу ялинку? Кому не буде приємно взяти сокиру і як в старій та добрій казці зрубати високу і пишну красуню? Людям, які живуть в ціннісних настановах майбутнього часу, ось кому!

Студенти економіко-технологічного коледжу УФ КІБіТ – майбутні менеджера та фінансисти, які планують пов’язати своє життя із вітчизняним бізнесом, керувати власними проектами та впроваджувати у виробництво інноваційні технології. Тому їм не байдуже, що буде із природою через 20 років так, як уміння розраховувати на десять кроків вперед – одна із пріоритетних якостей, яким їх навчають в коледжі.

Тому в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку!» Студенти Уманської філії «Київський інститут бізнесу та технологій» відвідали виставку альтернативних ялинок ручної роботи. Хлопці та дівчата переконалися, що красиві новорічні композиції, зроблені із ниток, паперу, тканини, харчових продуктів і т.д. є чудовою альтернативою живої ялинки. Тому приєднаємося до гасла майбутнього: «Не рубай ялинку – збережи природу!»