Про Інститут

Про КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій поєднує фундаментальні знання і сучасні освітні тенденції відповідно до викликів сьогодення. Тому наші випускники завжди затребувані на ринку праці, впевнено демонструючи та впроваджуючи у фахову діяльність опановані в КІБіТ професійні компетенції (hard skills) та соціальні й вольові якості (soft skills).

Навчання відбувається офлайн (безпосередньо в аудиторіях), адже ми переконані, що традиційне особисте спілкування вкрай необхідне для кращого засвоєння матеріалу (оперативні питання – відповіді, спільне корегування практичних вправ), подальшої соціалізації та кар’єрного росту. Водночас у разі неможливості долучитись на парах у корпусі наші викладачі ефективно працюють у комбінованому (змішаному) форматі.

Структура КІБіТ: Фаховий коледж, Інститут (факультет економіки та менеджменту, факультет психології; бакалаврат і магустратура), школа бізнесу, підготовче відділення.

Наші осередки розташовані у Києві та Житомирі з місцями для самостійного навчання, відпочинку та ігор.

Філософія КІБіТ

Вища освіта – це свобода сучасної людини, заклад вищої освіти є стартовим майданчиком для тих, хто обрав для себе шлях успіху

Завдання КІБіТ

Навчити постійно набувати знання, діяти впевнено, аналізуючи ситуації, досягати поставленого результату

Запорука успіху

КІБіТ підтримує інтеграцію в світову систему вищої освіти, враховує загальні тенденції гармонізації освіти і одночасно зберігає та вдосконалює кращі традиції вітчизняної вищої школи

Освітні та бізнес-партнери КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій активно співпрацює з організаціями України, Америки та Європи, Азії. Завдяки закордонним партнерам ми маємо доступ до новітніх тенденцій розвитку освіти й бізнесу та їх взаємовпливу.