Участь студентів Луганської філії КІБІТу в міжнародному проекті «Консолідація потенціалу неурядових організацій через взаємодію та корпоративну соціальну відповідальність»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУчасть студентів Луганської філії КІБІТу в міжнародному проекті «Консолідація потенціалу неурядових організацій через взаємодію та корпоративну соціальну відповідальність»

В Луганську студентам українських Вузів була надана можливість взяти участь в американському проекті «Консолідація потенціалу неурядових організацій через взаємодію та корпоративну соціальну відповідальність». В ході перебування керівника проекту професора-психолога університету Чикаго та групи американських студентів в Україні ними були відвідані Вузи Львова, Києва та Луганська.

Для реалізації вказаного проекту було задіяні близько 30 американських та українських студентів. Учасники були розділені на групи по 4-5 чоловік з визначенням теми проекту безпосередньо для своєї групи. Передбачалося, що учасниками кожної групи будуть представники як українських Вузів, так і американських.

Хмельницька Олена, студентка 2 курси, представляла Київський інститут бізнесу і технологій і працювала над проектом «Поліпшення умов життя для людей з обмеженими можливостями» у складі однієї з груп. В ході проекту студенти з України отримали досвід роботи з неурядовими організаціями. Так, група відвідала табір для людей з обмеженими можливостями в місті Слов’янськ, де разом з представником добродійного фонду «Global Fund for children» брали участь в обговоренні планів розвитку умов трудової діяльності для даної категорії людей.

По завершенню проекту кожна з груп захищала роботи та отримали сертифікати міжнародного зразка. Разом з цим документом студенти отримали колосальний практичний досвід як роботи з неурядовими організаціями так і досвід міжнародного спілкування і практичного використання англійської мови.

Даний проект пройшов за участю першого заступника губернатора Е.М. Лозовського та за сприяння Луганської обласної молодіжної ради.