5 квітня студенти денної форми навчання Уманської філії прийняли участь в акції «Ми — за здоровий спосіб життя!», з метою попередження негативних проявів в молодіжному середовищі та запобігання девіантної поведінки. В акції були використанні колажі, які були оформлені на парасольках:
- Ні курінню!
- Ні Алкоголізму!
- Ні Гепатитам!
- Ні СНІДУ!
- Ні наркотикам!
- Ні злочинності!
- Ні насиллю в сім?ї!
- Ні туберкульозу!
- Ні ГМО!