Історія моєї Батьківщини через історію моєї родини

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниІсторія моєї Батьківщини через історію моєї родини

Житомирська філія Київського Інституту Бізнесу та Технологій спільно зі Студентським польським клубом організувала круглий стіл на тему «Історія моєї Батьківщини через історію моєї родини», що відбувся у селищі Довбиш Баранівського району, що на Житомирщині, за участю студентів та викладачів ЖФ КІБІТ, учнів та вчителів довбиської школи. На круглому столі були представлені результати наукових досліджень студентів ІІ-ІІІ курсу спеціальності «Психологія» щодо історії п’яти польських родин селища Довбиш.

Робота над заходом розпочалася ще у вересні, коли група студентів-дослідників прибула до Довбиша і протягом кількох днів працювала з представниками польських родин, вивчала домашні архіви, фотоархіви та газетні матеріали. У результаті аналізу зібраної інформації було підготовлено п’ять виступів із мультимедійним супроводом.

Круглий стіл розпочався із вшанування пам’яті жертв радянських репресій біля однойменного меморіалу у довбиському католицькому костелі. Захід відвідали представники місцевої та районної влади, жителі селища, представники польської громади.