Сучасна людина існує в середовищі, яке пропонує йому певні стандарти у всіх сферах життя: роботі і освіті, поведінці в соціумі і родинних стосунках, в побуті, одязі, дозвіллі. Історично, будь-які стандарти зазнають об’єктивних змін. Деякі змінюються настільки швидко, що, не встигнувши пристосуватися до старих, доводиться освоювати нові, як наприклад, стандарти інтернету 3G та 4G. Проте, будь-які стандарти створюються і змінюються людьми, такими, хто постійно в пошуку нового і нестандартного.
Мабуть, для цих людей стандартів в загальноприйнятому сенсі і не існує. Вони живуть, працюють і вчаться в створюваній власними силами реальності. Разом створюють свою неповторну реальність викладачі і студенти Житомирської філії КІБіТ. Жовтень, місяць яскравих осінніх фарб, видався для них насиченим яскравими подіями і враженнями. Виставки, спектаклі, поїздки в інші міста, відвідини професійних і культурних об’єктів – це стандарт студентського життя для КІБіТ і його філій.
Традиційні подорожі з етнографічним клубом «Мандри» до Вінниці, Луцька, Радомишля стали нормою для наших викладачів і студентів. Звичайно, ентузіазм Мокрицького Георгія Павловича, відомого краєзнавця, письменника і журналіста, – одна з головних складових 3G по-житомирськи. Проте без любові до рідного краю і невичерпної допитливості самих студентів цей ентузіазм залишився б нереалізованим. Подорожі з Георгієм Павловичем для них завжди експедиція в невідоме, куди б і у котрий раз вони не вирушали. Традиційними стали їх зустрічі і живе спілкування в гостях у цієї надзвичайної людини.
Краєзнавчий музей-світлиця і актовий зал Житомирської філії не залишилися порожні і в жовтні, не дивлячись на насичений графік подорожей. Як завжди, весело і багатолюдно пройшли святкування Покрова і фестиваль дерунів. А прем’єра студентського театрального сезону зібрала повний зал глядачів. Від навали монстрів, привидів і іншої «нечисті» в Хелоуїн неможливо було сховатися ні на одному з поверхів будівлі КІБіТ.
Проте розваги не заважали нашої нашій. молоді рухатися вперед згідно з навчальним планом і планом наукової діяльності філії. У жовтні делегація студентів і викладачів відвідала міжнародну туристичну виставку в Києві, де вивчала матеріальну базу і менеджмент готельного господарства на прикладі одного з готелів мережі REIKARTZ. Наукова конференція, що традиційно проводиться у філії на початку року, була присвячена обговоренню досліджень і доповідей до щорічної науково-практичній конференції КІБіТ, яка відбудеться в квітні 2015 року в Києві.
Листопад в Житомирській філії обіцяє бути не менш багатим на події. Тим, хто захоче приєднатися до цього насиченого графіка, завжди будуть ради як новим членам дружньої сім’ї. Сподіваємося, що її «заразливий приклад» надихне ще когось на активне і різноманітне студентське життя.