Випуск 2012 року.
Спеціальність: Менеджмент організацій і адміністрування.
КІБіТ, безумовно, пам’ятає своїх героїв-випускників. Юлія Охламова – одна з них. Вона дуже яскрава, цілеспрямована і успішна особистість.
Після закінчення бакалаврату Запорізької філії Київського Інституту Бізнесу та Технологій за спеціальністю «Менеджмент» Юлія подала заяву на вступ до магістратури університету в штаті Вашингтон. І була прийнята на безкоштовне навчання до цього вищого навчального закладу!
«Безперечно, вирішальну роль у тому, що я була зарахована до престижного американського вишу, зіграв саме диплом КІБіТу, – ділиться думками Юлія. – За кордоном в першу чергу дивляться на категорію та «столичність» вищого навчального закладу, а вже потім оцінюють знання та вміння вступника.
КІБіТ став першою і дуже важливою сходинкою в моїй стрімкій кар’єрі. Тож, обираючи ВНЗ, я справді влучила «у десятку». Знайомі, що вже вчилися в цьому інституті, рекомендували його як найкращий учбовий заклад, який дає якісні знання, а не просто обмінює диплом на гроші. В цьому також я бачу «столичність» і провідне положення КІБіТу серед інших ВНЗ.
У Запорізькій філії викладають найкращі, найсильніші викладачі вищих навчальних закладів міста. А знання – то дуже великий капітал! Про себе можу сказати так: рівень знань, отриманих у запорізькому КІБіТі дійсно високий. При цьому вартість навчання набагато нижча, ніж вартість здобуття освіти в Києві.
У бутність студенткою КІБіТу, Юлія Охламова працювала у сфері кольорової та чорної металургії. Фірма мала справи з європейськими заводами. Юлія виконувала професійні обов’язки менеджера, директора та бухгалтера одночасно. Знання були практичними, але іноді не вистачало саме теорії і … чогось новенького, чогось з інших галузей знань.
Під час навчання в КІБІТі Юлія отримала пропозицію з США обійняти посаду провідного менеджера в сфері просування комп’ютерних технологій та інновацій. Захистила (вдало!) диплом бакалавра і поїхала до Сполучених Штатів, де працювала на фірмі Honeywell. Спочатку – менеджером з просування (у підпорядкуванні в Юлії було 350 чоловік). За три роки кар’єра стрімко пішла вгору – вона стала начальником економічного антикризового департаменту і мала у підпорядкуванні вже близько 3000 працівників у різних штатах.
Знання, що були отримані в КІБіТі, регулярно застосовувалися на керівній посаді на практиці, – згадує бізнес-леді. – Але головне, що я винесла зі стін інституту – це вміння знаходити інформацію з необхідної тематки, викладати її лаконічно і зрозуміло. Також КІБіТ навчив мене швидко приймати рішення під час неординарних ситуацій. Моя професійна діяльність неодноразово «спитала» з мене ці навички.
Сесії я сприймала як такі собі особистісні випробування. На іспитах перевіряла сама себе, доводила, що отримала необхідні знання, не змарнувала дорогоцінний час.
Важливо, я думаю, не те, чи ти вчишся за власний кошт, чи за рахунок держави, а те, як сильно ти прагнеш оволодіти знаннями, корисними для обраної професії.