Бути мужнім – звучить гордо! Подяка доценту Л.Гридковець від ветеранів АТО

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїБути мужнім – звучить гордо! Подяка доценту Л.Гридковець від ветеранів АТО

В наш час слова «мужність» та «милосердя» набувають особливого сенсу, адже плюралізм думок та розмаїття сенсу здатні нівелювати будь-які благородні наміри і з самої найшляхетнішої людини зробити повного аморального циніка. Саме тому Київський інститут бізнесу та технологій по відверто пишається своїм викладачем Гридковець Людмилою Михайлівною, яка є не лише визнаним професіоналом у галузі психології, але і людиною, із загальнолюдськими цінностями та високими ідеалами.

Ці неперевершені якості пані Людмили гідно оцінив Вінницький національний медичний університет ім.. М.І. Пирогова та Всеукраїнський Союз ветеранів АТО, що було відзначено врученням грамоти-подяки за мужність та милосердя, за активну участь у міждисциплінарнарних командах з порятунку життя і здоров’я наших громадян.

Щиро вітаємо доцента кафедри психології КІБіТ Гридковець Людмилу Михайлівну із отриманням відзнаки та бажаємо їй залишатися такою ж високодуховною та високоморальною людиною і зберігати таку ж саму емпатії!