Розвиваємо бізнес-співробітництво! Делегація КІБіТ у посольстві Китаю

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїРозвиваємо бізнес-співробітництво! Делегація КІБіТ у посольстві Китаю

Київський інститут бізнесу та технологій продовжує активно розвивати співробітництво із Посольством Китайської Народної Республіки в сфері бізнес освіти. Взаємні візити, бізнес подорожі ректора та проректора КІБіТ до Китаю, обмін студентами – співробітництво Посольства та Інституту є багатоаспектним та різновекторним. Під час візиту керівництва Київського інституту бізнесу та технологій, були проведені перемовини із представниками КНР. Було обговорено програми навчання для китайських фахівців, а також розглянуто проекти сумісної організації літньої бізнес школи. Співробітництво триває!