Дорогу молодим! В КІБіТ відбулися вибори до Студентської Ради

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДорогу молодим! В КІБіТ відбулися вибори до Студентської Ради

studencheskiy sovet viboriВ Київському інституті бізнесу та технологій, структурним розділом якого є фаховий коледж КІБіТ,  відбулися вибори до інститутського органу самоуправління – Студентської Ради. Кандидатури були виставлені заздалегідь та отримали своє підтвердження на відкритому голосуванні. Приємно вразило, що новообрана Рада стала досить молодою за віком і склалася виключно із представників економіко-технологічного коледжу.

Членами Студентської Ради КІБіТ стали:

1. Колобова Анастасія ( 1-й курс коледжу)
  2. Литвин Софія (1-й курс коледжу)
  3. Охріменко Андрій (1-й курс коледжу)
  4. Степаненко Вадим (1-й курс коледжу)
  5. Ярославцева Євгенія (2-й курс коледжу спеціальність «Соціальна робота»)
  6. Бабенко Анастасія (3-й курс коледжу спеціальність «Соціальна робота»)
  7. Кім Артем (3-й курс коледжу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»)

Головою був обраний Артем Кім, заступником – Євгенія Ярославцева.

Молоді та завзяті студенти одразу взялися до справи і почали підготовку до святкування Дня Рідної мови. Побажаємо новоствореній Студентській Раді успіхів у її діяльності!