«Пробіг під каштанами»: підтримай хворих діток!

Київський інститут бізнесу та технологійПодії«Пробіг під каштанами»: підтримай хворих діток!

Пробег под каштанамиДосить лежати, краще бігти!  Адміністрація та викладачі КІБіТ вирішили долучитися до щорічної благодійної акції «Пробіг під каштанами», яка відбудеться 28 травня в місті Києві.

Всі кошти, зібрані під час акції, підуть на лікування дітей із вродженими вадами серця та на закупівлю обладнання для  Науково-практичного центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Каштан – символ нашої столиці,  отже не дивно, що «Пробіг під каштанами» традиційно влаштовується на свято Дня Києва.

Учасники почнуть свій марафон о 10:00 на Михайлівській площі.

Долучайся до нашої команди Київського інституту бізнесу та технологій і бери участь у «Пробігу під каштанами»! Зроби своє життя активнішим, а серце здоровішим!